Перейти до вмісту

Безліч фактів про, які не знають подорожуючі. Варто почитати

Пілот і його помічники їдять різну їжу

Найперше безпека залежить від пілотів. Щоб поїздка була спокійна та безпечна бортовий персонах слідкує таких правил: одне з таких правил в тому, що пілот і його помічник не їдять одну і ту ж їжу на роботі. Чому? А тому, якщо щось не так з їжею то один з пілотів може отруїтися, а інший мало імовірно і тоді інший буде керувати літаком.

Кожні 60 секунд 2173 людини відправляються в іншу країну

Тут немає чому дивуватися адже в нас час подорожі стають доступними. Людям цікаво дізнаватися щось нове та досліджувати. Також це сприяє поліпшенню настрою, вашому щастю та відпочити від буденності. Тож ви тільки читаєте цю статтю, а іншу люди вже вирушають на зустріч емоціям та нових вражень.

У Новій Гвінеї розмовляють 850 мовами

У  Новій Гвінеї прийнято 4 офіційні мови якими вони розмовляють та незважаючи на це існує близько 850 мов – (англійська, гірі моту і мова жестів). Це робить країну досить різноманітною.

За статистиками літак – найбезпечніший транспорт

Багато було суперечок на рахунок чим безпечніше пересуватися в інші країни. Є багато аргументів і за і проти, та все ж статистика показує, що літак найбільш безпечний транспорт. В авіа рейсах найменше аварійних ситуацій тож вибір очевидний.

Німеччина — це світ автобану

Німеччина – підійде тим людям які прагнуть та люблять швидкість, вона відома своїми автобанами.  Та чутки про, що завжди можна їздити на сильній швидкості не є правдива. Є окремі секції в яких швидкість обмежена. Та незважаючи на ці обмеження тут набагато швидше з однієї точки в іншу ви дістанетеся чим в будь-якій іншій країні.

Монако — друга найменша країна після Ватикану

Населення Монако має 37 800 жителів, та тільки 26,1 відсоток є справжніми монегасками. Площа країни має 202 га, вона менша як Центральний парк в Нью-Йорку. Це є рай для туристів тут є пляжі та казино. Також ця маленька держава входить в число країн з найнижчим рівнем злочинності у світі.

Подорожі роблять людину щасливішою

Хто часто подорожує, знають як це цікаво та які емоції можуть бути. Подорожі корисні і для здоров’я та роблять людину щасливішою. Стреси під час подорожування знижуються і ми приходимо до висновку настільки ж красиве життя і всі в ньому фарби.

Читайте також: Як нас обманюють в магазинах маркетингові ходи, які потрібно знати

Подорожі – це не завжди дорого

Деякі люди помиляються бо вважають, щоб подорожувати потрібні мільйони. Та насправді, щоб подорожувати не потрібно бути багатим, а потрібно бути настирливим та економним на буденних речах. Шукайте дешеві путівки і не будьте прискіпливими.

Кожна восьма робота в США пов’язана з туризмом і подорожами

В США велика кількість мандрівників, тому там великий попит працівників у цій сфері. Якщо вірити статистиці то понад 7,4 мільйона людей осіб мають роботу пов’язану з туризмом. Серед них блогери, туристичні консультанти, фахівці з маркетингу та туризму, менеджери готелів та ресторанів.

Франція — найбільш популярна країна для туристів

Хто не знав то Франція найбільш відвідана країна у світі. У 2017 році її відвідали 80 млн. туристів а 2018 89 млн. осіб.

Грецію відвідало 20 000 000 туристів

Настільки відомо, що у 2018 році Греція прийняла 32 млн. туристів. Ні одне велике європейське спрямування не бачило більшого припливу туристів в цьому десятилітті, ніж Греція. Їх кількість збільшилася з 6,2 млн. у 1998 році до 15 млн. у 2010.  Туризм – яскраве світло в зруйнованій Греції. Це допомагало мешканцям заробляти на життя.

У Сан-Франциско заборонено годувати голубів

Влада Сан-Франциско встановила штрафи від 45 до 300$ за годування голубів. Ці птахи можуть поширювати такі хвороби як – менінгіт і сальмонела. Таким образом влада хоче запобігти шкоди, які можуть завдати ці птахи.

90% пустелі знаходиться в Лівії

Існує у Північній Африці країна – Лівія. 90 % якої складають пустелі. Лівійська пустеля займає первинну східну частину Лівії та має три піщаних моря: Єгипетське, Рибіана та Каланшо. Там купу піску та вважається воно найбільш сухе місцем на землі. Там досить довго немає дощу, він випадає раз на 10 років і то не завжди.