Перейти до вмісту

Безумовна любов зустрічається дуже рідко.

Зазвичай, пари хочуть виправити один одного, тому що не всі здатні приймати своїх партнерів такими, якими вони є насправді.

Справжня любов – це не завжди троянди і метелики. Вона може бути надзвичайно складною. Йдеться про прийняття один одного не в цей момент, а протягом усього життя, незалежно від труднощів, через які доводиться проходити.

Не варто очікувати, що людина зміниться. Якщо вона зараз не та, якою ми хочемо її бачити, то і через деякий час вона не стане такою. Ви не можете любити когось і очікувати, що він буде відповідати вашим уявленням про те, ким він повинен бути. Любов влаштована зовсім не так.

Читайте також Внаслідок обстрілу постраждав Житомира пологовий будинок на Богунії

Насправді кожен з нас здатен підштовхнути партнера до того, щоб він став краще, не примушуючи його при цьому робити те, чого він не хоче. У стосунках існує межа, яку не слід перетинати. У всіх успішних відносинах завжди є кордони, до яких партнери ставляться з повагою.

Справжня любов не егоїстична. Це визнання того, що в житті немає досконалих людей. Тому якщо ми хочемо полюбити іншу людину – повинні полюбити його примхи.

Кожен з партнерів повинен відчувати себе вільною особистістю, і це дозволить йому рости в стосунках і відчувати підтримку іншого на кожному кроці цього шляху. Партнер – це той, хто знаходиться поруч в скрутну хвилину. Той, хто вкладає у стосунки стільки ж, скільки і ви.

Ми змінюємося не для іншої людини, а для самих себе. Союз, в якому партнер приймає тільки деякі риси вашої особистості, це зовсім не ті стосунки, в яких ви будете щасливими.

Коли зустрічаємо свою справжню любов, всередині нас виникає почуття справжньої свободи і комфорту одночасно. У всіх нас є свої рани, всім доводилося відчувати себе знедоленими, всі ми люди. Ніхто не ідеальний. Лицарів в сяючих обладунках не існує.