Перейти до вмісту

Будь впевнений, жінка, яку ти щиро покохаєш, буде схожою на тебе.

– Синку, ніколи не зв’язуй свою долю з легковажними жінками. Вони не принесуть у твоє життя жодних цінностей, крім неабиякої дурості та спотворених поглядів на життя.

Ці жінки не здатні зробити тебе справжнім чоловіком, зате, у них легко вийде перетворити твоє життя та суцільну чорну смугу, а ще, вони наповнять твій розум помилками, помилками стосовно всіх інших жінок.

Будь уважним та чуйним, але не варто розкидуватися компліментами.
Запам’ятай, ти повинен поважати всіх жінок, якими б вони не були, бо ти в першу чергу чоловік

Навчися нести відповідальність за все, що ти робиш: за свою справу та вчинки.

Читайте також Дівчина голосно сказала, що чоловік скоро піде від мене, оскільки вона його до себе приворожила.

Набирайся досвіду, рухайся вперед, і знай: кожна невдача буде робити тебе сильнішим. Не потрібно себе шкодувати та жаліти.

На своєму життєвому шляху допомагай людям, не будь егоїстом, і тобі всі добрі справи повернуться бумерангом. Наповнюй своє серце та душу тільки позитивними емоціями. Ніколи не бійся нічого, так, ти можеш мати страх, але й май силу волі, щоб придушити цей страх.

Будь чоловіком з великої букви. Нехай твої думки ніколи не затьмарюють чорні помисли.

Будь впевнений, жінка, яку ти щиро покохаєш, буде схожою на тебе. Вона буде випромінювати мудрість та силу, а ще, буде впевнена у собі і у своїй дорозі.

Так, у неї можуть бути шрами на серці, але цей досвід зробив її непохитною. Нехай вона буде гостра на язик, але відверта. Така, яка ніколи не заставить тебе сумніватися в ній. Ти закохаєшся з першого погляду, бо любов запалає в її очах шаленим вогнем.

Не відступай, довіряй своєму серцю – воно тобі підкаже правильний шлях.
Повір мені, вона теж підсвідомо чекала на тебе. Її погляд буде здаватися для тебе рідним, ніби ти знаєш його все життя.