Історії

Будь-які перешкоди це – тільки стимул рухатися вперед

Одного дня до бабусі навідалася її онучка, щоб поділитися своїм життям.

– Бабусю мені так тяжко все робити самій, інколи в мене опускаються руки, потрібно всього добиватися самій. Проблеми різні бувають і тільки вирішу і знову нові появляються. Старенькій стало шкода дівчину – вона відвела її на кухню.

– На кухні столи 3 каструлі з водою, в першу поклала свіжу і міцну моркву, в другу – курячі яйця і нарешті, у третю – насипала мелену каву. Потім нічого не сказавши, поставила їх на вогонь. Хвилин через 30 – бабця налила в горнятко кави, моркву та яйця поставила на тарілку. І питає онуку. – Що ти тут бачиш?

«Моркву, яйця та каву», – сказала дівчина.

Онучко підійди блище і помацай моркву.
Дівчина зробила, як сказала бабця та відчула, що морква пом’якішала. Онучко а почисть яйця! Вона почистила і побачила, що яйця зварені до готовності.

А тепер спробуй каву, яку я заварила. Внучка спробувала чорну каву, аромат її дуже збадьорив і тихим голосом запитала бабусю –  «Бабусю, а що ти цим хочеш сказати?»

Бабуся пояснила, що всі ці продукти частково зіткнулися з проблемою – киплячою водою та кожен з них відреагував по іншому.

Читайте також: Часникові пампушки до борщу

Яйце дуже легко розбити, та коли воно попадає в гарячу воду середина його стає твердою і вже потім не так легко його розбити. Твердою була і морква та коли вона попадає в кип’яток стає слабкою та м’якою.

Так от з кавою зовсім все по іншому, коли її заливають кип’ятком вона міняє воду в якій опинилася.

Як ти вважаєш на кого схожа ти? – запитала бабуся онуку.

Якщо з’являються проблеми то як ти реагуєш на них? Як кава чи як морква?

Можливо ти схожа на моркву, яка при зіткненні з проблемою стає слабкою та м’якою? Чи на яйце, яке раниме та ніжне, та потрапивши у біду воно загартовується та робиться більш жорстким.

Моя порада тобі моя онучко – будь схожою на каву, вона не тільки змінюється сама, а і  змінює все навколо себе – ті самі обставини, які заподіяли біль. В киплячій воді надає смак та шалений аромат і велике насолодження і бадьорість. Якщо ти будеш схожою на каву, то коли життєві обставини складаються погано, ти сприйматимеш їх не як перешкоду на своєму шляху, а як можливість стати кращим і змінити ситуацію навколо себе. Сприймай будь-які проблеми та досягай вершин не зважаючи ні на, що!