Був у мене хлопець. Любив він випити. І ось одного разу, після тижневого запою, вирішив він кинути пити.

Був у мене хлопець. Любив він випити. І ось одного разу, після тижневого запою, вирішив він кинути пити.

Проходив цей процес вкрай важко. Мого коханого кидало то в жар, то в холод. Собі в ліжко він вимагав то бульйону, то кефіру, то чаю. Періодично він скаржився то на головні болі, то на серцеві. В мої обов’язки входило: гладити його по голові, тримати за руку, говорити, що він сильний, що він впорається і інше.

До вечора стало зрозуміло, що без стопки алкоголю мій коханий не впорається. До мене він звернутися не смів: на самому початку наших відносин я твердо дала зрозуміти, що від мене грошей на горілку він не дочекається. Його боязкі натяки в такому стані «на отходняк» я теж припинила. На жаль він не зміг мене пробити. На мене не подіяли ні блакитні очі, ні вигин довжелезних вій.

Читайте також Від цих її слів мені аж зле стало. Я пішла в коридор і почала взуватись, відчинила двері і свекруха сказала криком до чоловіка

Тоді він сказав, що раніше для перемоги похмілля він використовував ліки папаверин. (Пам’ятаєте, що самолікування небезпечно для вашого здоров’я!). І став просити у мене гроші на ці ліки. Коштувало воно приблизно 10 грнв (ну мені він так сказав). Стільки ж коштує і 100 грам горілки.

Грошей на ліки я йому, звичайно, дала. Чи не мегера ж я якась! Шприц у мене вдома був. За ліками він сходив сам. Коли прийшов, то пішов до кімнати і сказав, що буде робити собі укол. Вийшов він через 3-4 хвилини і, потираючи причинне місце, пішов викидати шприц.

Після цієї процедури йому полегшало. Він став балакучим, попросив поїсти. Мене стали душити сумніви – чи купив він собі ліки, або ж пішов і випити.

За допомогою я звернулася до свого улюбленого Гуглу. Він видав мені інформацію, що в нашому місті ціна папаверину – 50 грн !! Мерзотник !! Скотина !! Значить, все-таки випив !! А я, як дура, весь день навколо нього бігала !!

Моєму обуренню, моїй образі не було меж! Сльози самі потекли з моїх довірливих очей.

Мій коханий підійшов до мене з поясненнями. І тут на нього обрушився весь шквал мого гніву.

Він мене вислухав і сказав: «Дура, на сайті вказана ціна за упаковку, за 10 ампул. Я ж купив всього дві !! ».

Далі була німа сцена! Ось так я не довірила, а перевірила!

facebook