Перейти до вмісту

Час минав і я побачив її в машині з якимось мужиком, який возив по ресторанах. Коли я запитав хто це був? Вона відповіла, що це її новий хлопець і він зможе їй дати те красиве життя, яке вона хоче, а зі мною їй нічого не світить хорошого.

Я познайомився через інтернет з дівчиною, яку згодом полюбив усією душею. Зустрічалися ми досить довго 2 роки. І я знав що вона мене кохала і навіть це відчував. Було все нормально, але потім, вона стала мені все частіше розповідати про своїх подруг, те що ось він їй подарував айфон, а ти мені не даруєш, у моєї подруги хлопець з машиною, а ти ні. (І продовжувала цим дорікати все частіше).

А одного разу коли її подруга, до того ж найкраща, знайшла хлопця з дорогою машиною, молодого, красивого, я і побачив що з моєї виливається вся ця злість. Вона всіляко говорила подрузі, що він поганий, він тобою буде користуватися і кине потім. Біжи від нього куди подалі і все в цьому дусі. Хоча я точно знав що про нього вона нічого не знає і робити такі висновки підстав у неї не було.

Час минав і я побачив її в машині з якимось мужиком, який возив по ресторанах. Коли я запитав хто це був? Вона відповіла, що це її новий хлопець і він зможе їй дати те красиве життя, яке вона хоче, а зі мною їй нічого не світить хорошого. На моє запитання, чи кохає його хоч: вона відповіла – неважливо.

Я тоді просто пішов зрозумівши, що це кінець. З тих пір я її більше не бачив, так як ми були з різних міст всього за 20 км одне від одного.

Читайте також Тато зрадив нас з мамою. Як він міг.

Минуло вже 3 роки. Виходжу з дому і дивлюся вона сидить біля мого під’їзду на лавочці і каже – я тебе чекала, щоб поговорити. І починає мені розповідати, що того чоловіка, з яким я бачив її востаннє, вона не кохала і навіть якось огидно з ним було весь цей час. Вона від нього пішла і нічого їй не потрібно. Так як зрозуміла, що стосунки потрібно будувати на почуттях.

Вона просила пробачити її і почати все з чистого аркуша. Я не погодився, сухо сказав, щоб і далі валила до нього. Грубо, звичайно, зірвався. Але що я хочу цим сказати, не будуйте стосунки, де немає кохання, так як навіть гроші не допоможуть.