Перейти до вмісту

Через деякий час наше спілкування перетворилось на казна що. Вона постійно випрошувала у мене продукти.

Я живу у старенькому багатоповерховому будинку, наш двір відокремлений від чужих, тому всі сусіди знають один одного, особливо ті хто має дітей і гуляє з ними на майданчику. Ось так і у мене з’явилась так звана “подружка”. У мене мала дитина і у сусідки також, тому ми часто спілкувались на майданчику, так і потоваришували . Материнство дуже зв’язало нас, вона давала мені деякі дитячі речі, а я у свою чергу допомагала їй з дитячим харчуванням. До речі, все що вона мені давала, я згодом повертала.

 

Читайте також Мама дуже мудро відповіла своїм дітям, на питання кого вона більше любить?

Через деякий час наше спілкування перетворилось на казна що. Вона постійно випрошувала у мене продукти. Постійно заходила і просила у мене то солодощі, то чай або каву.

Я взагалі не розумію, якщо ти хочеш чогось з’їсти або випити, то пойди і придбай це, навіщо просити у чужих людей? Потім я помітила, що вона постійно намагається напроситись до мене у гості. Взагалі поводила себе як жебрак, просила позичити їй дитячі іграшки, книжки. А що саме дивовижне, наскільки я зрозуміла, у моєї “подруги” не було дитячої аптечки, і як тільки її дитина починала хворіти, вона користувалась моїми ліками. Знаєте, якщо б не жалість до її дитини, я б вже давно перестала допомагати.

 

Вона у будь який час може зайти до мене і запитати:” У тебе є чим погодувати мого малого?”. Я не витримала в той момент коли ми всією родиною захворіли, а ця “подружка” повідомила мене, що зараз вона з малим зайде до нас у гості на чай і ще й сказала мені, щоб я перевірила у свого сина температуру, мовляв не хоче, щоб її дитина захворіла теж. Я їй тоді сказала, що ми сильно хворіємо, і якщо вона хоче такого ж для своєї дитини, то може приходити.

Мені насправді це набридло. Вона ніколи не запитує у мене, завжди ставить перед фактом. Я у своєму домі хочу відчувати себе комфортно та вільно, а не кожну мить чекати, що ця сусідка прийде до мене у гості. А вона ніяк не зрозуміє, що вона вже набридла, постійно телефонує мені та пише смс.

Моя подруга постійно радить мені попрощатись із нею та послати куди подалі. Але я не можу так із людьми, тим паче це сусідка, з цього може виникнути величезний скандал, а мені він не потрібен.