Перейти до вмісту

Через деякий час всі дізналися, що сім’я агронома одружує свого єдиного сина на відомій місцевій красуні Наталі. Аліни на цьому весіллі місця не було.

Батька дівчинка ніколи не бачила, а мати відмовилася від Аліни, коли тій виповнилося лише 5 років. Дівчинка залишилася з бабусею, яка теж не балувала дитину ласкою. Її карали за найменші провини, які могли полягати в порваних колготках, брудному платті або розбитому посуду.

Таке ставлення не зломило дівчинку, але зробило її задиристою. Серед своїх однолітків вона завжди вважалася заводною, бо ніхто краще за неї не міг стріляти з рогатки, швидше від неї переплисти річку або моторно залізти на дерево. Аліна росла чуйною і доброю дівчинкою. Коли у неї виходило, вона намагалася непомітно нарвати ранет і після пригостити ними своїх друзів.

Читайте також Я завжди брала приклад із вчинків своєї мами, і завжди, і в усьому вона права.

Одного разу діти загралися з вогнем. Їм просто захотілося робити картоплю на вугіллі. Вогонь швидко вирвався з-під контролю недосвідчених «кулінарів» та перекинувся на лазню, яка стоїть поруч. Будова спалахнула як сірник і тут же згоріла. Безумовно, винні були всі учасники цієї затії і їм здорово попало, але найбільше покарали все ж Аліну. Дівчинку поставили на облік в дитячу кімнату міліції.

Минув ще якийсь час, і Аліна закохалася. Її обранцем став 18-річний сусід Михайло. Син агронома подавав великі надії, тому його матері безрідна наречена сина була як клубок у горлі. Молоді люди зустрічалися крадькома. Коли мати Михайла їх застукала, то виганяла Аліну тим, чим під руки потрапляло.

Проводи Михайла в армію були шикарними, але ось неугодну наречену покликати не спромоглися. Спочатку дівчина прагнула загубитися в натовпі, але, коли поїзд рушив, почала бігти за ним і обіцяти дочекатися коханого.

Аліна пішла після закінчення школи на роботу, бо бабуся не могла або не хотіла оплачувати її подальше навчання. Повернувшись з армії, хлопець знову зустрівся зі своєю коханою, але в ліжку їх застукала його мама, і дівчині довелося рятируватися через вікно. На прощання мати Михайла пообіцяла облити дівчину окропом, якщо та буде навіть просто перебувати поруч з її сином.

Через деякий час всі дізналися, що сім’я агронома одружує свого єдиного сина на відомій місцевій красуні Наталі. Аліни на цьому весіллі місця не було.

Через деякий час дівчина пропала, але ніхто сильно не переймався питанням про те, куди ж вона все-таки поділася. Бабуся щомісяця отримувала якісь грошові суми від неї, тому всі і заспокоїлися. Раз відправляє гроші – значить, жива.

Повернулася дівчина назад в село вже після коли бабусі не стало. Організувавши похорон і пом’янувши стареньку, вона міркувала вже про від’їзд. На вулиці на зустріч Аліні вибіг хлопчик і дівчинка. Обидві дитини були замурзаними, незачесаними і в забрудненому одязі. Це здивувало дівчину. Вона поцікавилася, де вони проживають і чи не дістанеться їм за неналежний зовнішній вигляд. На що дітлахи відповіли відмовою, адже мами у них немає, а тато – запив. Діти відповідали за себе самі, що неприємно вразило дівчину. Вона попрямувала в бік їхнього будинку, і побачила, що це будинок Михайла …

На порозі її зустріла постаріла мати Михайла. Вона впала на коліна і почала просити прощення у Аліни. Також жінка розповіла, що дружина Михайла кинула чоловіка і дітей, а сама поїхала з коханцем. Пошуки невірної дружини результату не принесли, бо за цей час вона вже 3 рази змінила чоловіків. Михайло з горя запив, але роботу не кинув. Це сильно обрадувало Аліну, тому що не все було втрачено. Тут на шум вийшов і сам «потерпілий». Побачивши гостю, він миттєво протверезів, в першу хвилину навіть слова не зміг сказати.

Аліна вирішила залишитися в будинку бабусі ще на один місяць. А на роботі взяла відпустку. Цілими днями пропадали в будинку Михайла: прибирала, прала, з дітьми займалася, обіди готувала. Михайло з того часу не заглядав більше в пляшку, і як би боявся, що Аліна зникне як міраж. Він навіть розмовляти почав тихо і дуже ввічливо.

Коли Михайло пройшов по селу з величезним, замовленим в райцентрі букетом, всі притихли, чекаючи відповіді Аліни. Вийшли на ґанок вони разом, радісні і веселі. У односельчан від серця відлягло – значить, прийняла Аліна пропозицію. Ось така дивовижна історія може трапитися в житті, коли не боїшся йти до своєї мети.