Перейти до вмісту

Через два місяці я дізналася, що вони живуть разом, колишній чоловік і моя подруга!

Одного разу чоловік знайшов вдома чоловічі плавки. Я взагалі не розуміла звідки вони могли взятися. Був великий скандал. Мене врятувало те, що декілька тижнів у нас жив мій брат. Чоловік зателефонував йому і попросив приїхати, брат “впізнав” свої плавки і вибачився за цю ситуацію.

Перед виходом з квартири, він мені спокійним голосом шепнув на вухо, щоб я була обережніша зі своїми коханцями і більше не водила їх додому. Я спочатку подумала, що він пожартував, але це дійсно були не його плавки.

Читайте також Чоловіки та жінки, що вступають у шлюб, де вже є діти й починають їх виховувати завжди залишатимуться для мене загадкою.

Чоловік став злим та нервовим. У нього почала з’являтися ідея спіймати мене на гарячому. Якось йому на пошту прийшов скріншот нібито моєї переписки з чоловіком, в якій ми домовилися про спільний обід. Він спеціально попросився з роботи, приїхав у це кафе. В цей час я обідала з колегою по роботі. Чоловік забіг у кафе, влаштував мені скандал та поїхав геть. Коли я повернулася додому, то виявила, що він зібрав свої речі і пішов.

 

Я була засмучена і вирішила зателефонувати своїй подрузі і запросила її в гості. Коли вона приїхала, то розповіла мені, що декілька разів бачила мого чоловіка з іншою жінкою. Вона намагалася переконати мене, що чоловік діставав мене ревнощами тільки тому, що сам зраджував і шукав якусь причину, щоб покинути мене. Подруга говорила досить переконливо, через декілька днів я подала на розлучення.

Через два місяці я дізналася, що вони живуть разом, колишній чоловік і моя подруга! Я все почала обдумувати і, згадала про жіночну підступність. До мене нарешті дійшло, хто був винуватцем наших сварок з чоловіком. Мені вдалося зустрітися з колишнім чоловіком, але він навіть не хотів слухати. Він продовжував сміятися і казати, що моя подруга попередила його про те, що я буду заперечувати факт зради.

Я знала, що вона догадується про те, що я хотіла розповісти чоловікові – адже це її рук справа. Я не знаю, як мені вчинити в даній ситуації. Поки писала вам цей пост, то до мене зателефонувала колишня свекруха і сказала, що його нова жінка вагітна і вони хочуть одружитися. У мене лише є одна надія на те, що їх шлюб не протримається довго. Адже слід памятати вислів: на чужому нещасті щастя не побудуєш.