Перейти до вмісту

Через пару місяців мені стало відомо, що Ольга зустрічається з іншим хлопцем і вони збираються одружитися. Так бoляче мені ще ніколи не було.

Ольга стала моєю любов’ю з першого погляду. Але мені доводилося приховувати ніжні почуття. Адже вона ставилася до мене з байдужістю, а мене панічно лякала її відмова.

Була невелика надія, що пройде час, і Оля зверне свою увагу на мене, але вона танула з кожним днем. Улюблена вважала мене найкращим другом, зверталася за підтримкою у важкі моменти, але зближуватися зі мною не намагалася.

Через якийсь час я не витримав і зважився на визнання. Оля сумно подивилася на мене і сказала, що відноситься до мене з ніжністю, але може запропонувати тільки дружбу. Після я подібних розмов не заводив, а вона продовжувала вести себе, як і раніше, ніби нічого не сталося.

Читайте також:Мій син не готовий стати батьком, – рішуче сказала їй матір Назара. – Він молодий, ти все життя йому полaмаєш.

Через пару місяців мені стало відомо, що Ольга зустрічається з іншим хлопцем і вони збираються одружитися. Так бoляче мені ще ніколи не було. Моє сеpце буквально розривалося від туги і люті.

Як міг, я пробував забути про неї і повністю перервати наше спілкування, але нічого не вийшло. Я так і не забув про свою любов – мої думки весь час поверталися до Олі.

Я протримався місяць, а потім знову подзвонив їй, щоб хоча б по телефону послухати улюблений голос. Через рік моє терпіння було винагороджено – я все ж домігся Ольги. Улюблена відповіла на мої почуття, і ми почали потайки зустрічатися.

Я сподіваюся, що незабаром вона остаточно піде до мене з сім’ї. Адже я так люблю її! Я зроблю все, щоб ми завжди були разом. І ніхто інший мені ніколи не буде потрібен …