Перейти до вмісту

Через повномасштабне вторгнення Росії Україна втратила близько 23% залізничної мережі.

Про це міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив сьогодні, 14 травня, на міжнародній конференції “Європа Карпат”, що проходила у польському місті Красичин, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

“Російські війська свідомо знищують цивільну інфраструктуру України. Сума тільки задокументованих збитків вже сягнула понад 90 млрд доларів, і з кожним днем війни цей показник зростає”, – сказав він.

За словами міністра, враховуючи це, Україна змушена оперативно перебудовувати логістичну систему.

Читайте також У Херсоні у людей, які вийшли на мітинг проти російської окупації, летіли гранати

“Наразі працюємо над забезпеченням ланцюгів доставки вантажів, змінюємо напрямки торговельних потоків через блокаду українських морських портів та втрату близько 23% залізничної мережі”, – зазначив Кубраков.

Також міністр уточнив, що зруйновано 6,3 тис. км головних колій, пошкоджено 23 тис. 573 км автодоріг, 289 автомобільних мостів та 41 залізничний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
За словами Кубракова, у Міністерстві інфраструктури очікують, що європейські партнери надалі допомагатимуть в розв’язанні логістичних проблем, а також візьмуть участь у відбудові транспортної інфраструктури України.

Як повідомляв УНІАН, раніше перший заступник голови Укравтодору Андрій Івко розповідав, що за наявності достатнього фінансового ресурсу на відбудову дорожньої інфраструктури України, зруйнованої російськими агресорами, знадобиться 3-4 роки.