Через рік я дізналася, що у нього є цивільна дружина і вони вже давно разом.

Весь цей час він обдаровував мене подарунками за гроші дружини! Минулого тижня він мені написав. Написав, щоне може без мене, що нарешті розійшовся з нею, але тепер дуже мало заробляє…
Коли мені було 17 років, старша сестра ходила до ворожки і нагадала мені принца, який буде старший за мене. Гадалка сказала тоді. що від буде іноземець і дуже забезпечений. Пройшло кілька років.

Читайте також Старшому своєму синові вони допомогли у всьому: квартиру віддали, на будівництво будинку пів суми дали і сім’ю його у себе тимчасово розмістили, поки він на роботу не влаштувався. А нам – нічого!

У 23 роки я познайомилася з привабливим чоловіком, який на 17 років старший за мене, забезпечении і харизматичним. Я, звісно, відразу ж закохалася. Ми почали зустрічатися. Я мріяла вчитися в театральному і він пішов разом зі мною в акторську студію. Він почав вчитися на режисера, я – на актрису.
Через рік я дізналася, що у нього є цивільна дружина і вони вже давно разом. Вона працювала за кордоном. Я цю новину сприйняла не легко, але. зрозумійте мене, я кохала…
Розлучатися з нею він не збирався, а мені казав, що вони вже розлучилися. Так ми прозустрічалися аж 5 років. У мене не виходило з ним порвати, я його дуже любила, а він літав з нею на курорти за її гроші.
Потім виявилося, що всі подарунки, що він дарував, були куплені теж за її гроші! Півтора роки тому ми все ж розійшлися. Сильно посварилися. Півтора року я не могла відновитися, прийти в себе, переживала і все одно любила. Досі пір люблю, але сподіваюся, що все пройде…
Минулого тижня він мені написав. Написав, щоне може без мене, що нарешті розійшовся з нею, але тепер дуже мало заробляє. Що ж мені робити?