Через такий ритм життя, який крутиться навколо графіку маленького Данилка відносини між подружжям почали псуватись.

-Ой Любо, не знаю що мені робити. – розчаровано мовила жінка своїй подрузі коли вони зустрілись за горнятком кави.

-Чому Олю? Щось сталося? – схвильовано запитала Люба Романівна.

-Та ось нещодавно була я в сина не дні народженні, зібрались ми в них дома десь в половині сьомої вечора. І через півтори години невістка моя, Ірина, показала всім гостям не двері! Ти уявляєш? – обурено розповідала Ольга Ярославівна.

Читайте також Так минув рік. Таня зовсім не цікавилася дитиною.

-Чому так рано? То ж виходить вона вас о восьмій вечора випровадила!

-Так! Бо бач Данилкові пора митися та лягати спати, в нього ж режим.

-То й що, що режим? Один раз на таке свято режим можна трішечки порушити! Це ж не трагедія.

-На жаль для Ірини це величезна проблема. Все в неї розписано на день, все навколо режиму дворічного Данилка крутиться.

-Ну я навіть не знаю. Режим то завжди добре, але не так ж педантично до цього ставитися!

Саме так! Невістка Ольги Ярославівни педантична людина в плані виховання сина. Все чітко по графіку. Все по годиннику ні хвилини швидше, ні хвилини пізніше. Добре, що хоча б не по секундах все рахує.

Такий графік, чи режим, як вам завгодно, Ірина впровадила коли малечі виповнилося п’ять місяців. І вже півтори роки їхня сім’я так живе – спираючись на режим Данилка. Звісно, цей графік не ідеально чіткий на весь період життя сина, вона змінює його відповідно до того як дорослішає Данилко, бо ж з віком дитина спить все менше і менше. Але завжди чітко в половині дев’ятої внук Ольги Ярославівни лягає спати.

Коли малюк йде спати в домі зникає життя. Всюди вимкнуто світло, телевізори, ґаджети, все. Абсолютно все вимикають. І чоловік Ірини, і свекруха і її колись найкраща подруга Інна, сестра Іриного чоловіка не розуміють такої дотошності. Для чого так прискіпливо всього дотримуватись та твердо стояти на своєму? Вони сім’єю ці два роки нікуди не ходили з друзями. То в дитини обідній сон, то вже пізно і пора приймати ванну та йти спати.

Через такий ритм життя, який крутиться навколо графіку маленького Данилка відносини між подружжям почали псуватись. Ну не розуміє Арсен, чоловік Ірини, чому вони не можуть піти сім’ями на якусь зустріч з друзями лише через такий чіткий графік. Не ставити ж на своїх бажаннях хрест, через малюка.

Та й не тільки з чоловіком відносини зіпсувались, а й з Інною – сестрою Арсена та колишньою найкращою подругою Ірини. Інна – повна протилежність Ірини. Вона не дотримується жорсткого режиму. Ходять на прогулянки коли є бажання, їсть Єва, яка старша від Данилка буквально на місяць, а якщо точніше на три тижні, коли сама того захоче. Зі сном те саме – коли втомиться тоді і ляже, хоч посеред кімнати на килимі, хоч на горщику.

 

.