fbpx

Через це я стала для всіх жадібною. Для своєї доньки, сусідів, друзів та навіть для чоловіка.

Мені дістався невеличкий будиночок від бабусі. Я у нього вклала всю себе, ви навіть не можете собі уявити цього. З самого початку його приводила до ладу, власноруч обставляла, а чоловік облагороджував присадибну ділянку.

Сьогодні, цей будиночок має три кімнати, передньою та задньою верандою й широкою мансардою. Поруч, ми побудували ще два гостьових будиночки. Там гарні та комфортні кімнати з шафами й ліжками.

Коли розпочинається літній сезон, то ці два будиночки завжди заброньовані. Ми беремо невелику ціну за них, але за сезон заробляємо досить непогано. Додатково відпочиваючі можуть замовити повний пансіон й платять мені за харчування.

У мене все чітко розписано ще із самої зими, хто приїде та на скільки. Коли приїжджала дочка з зятем, то ставили намет в городі, а ми з чоловіком їх малу брали до себе в кімнату. Вони прекрасно розуміли, що згодом ті гроші, які платять нам туристи, дістануться їм. Не всі звичайно, але частину я завжди віддавала. І так кожного року.

Читайте також Життєвий урок від мами.

Тиждень тому, зателефонувала мені моя дочка: «Мамо, ми не зможемо приїхати до вас цього року, але замість нас приїдуть наші свекри. Вони не були на морі вже понад десять років. Дуже хочуть відпочити. Зустрінь їх як слід, знайди найкращу кімнату, але не бери з них грошей за житло, вони ж наша рідня, та ще й пенсіонери».

Я була шокована. Вони хочуть приїхати, а що мені робити? Тим більше в найгарячішу пору — в серпні! Як мені відмовити туристам? У мене, правда, зараз є вільна веранда, тому що одна сім’я відмовилась через вірус, але кожного дня люди мені дзвонять та питаються, чи є вільні кімнати.

Мені свати абсолютно чужі люди. Ми з чоловіком бачили їх лише одного разу на весіллі в нашої доньки. Сват працює сторожем, зрозуміло, що взяти з них нічого. Та й у дочки із зятем просити не хочемо.

В цьому сезоні ми зазнали багато збитків через вірус. До середини осені ми якось крутимось, тому що я завжди роблю багато закрутків, так і живемо до квітня-травня. Як прийняти чужих людей без оплати? Я вирішила відмовити.

Через це я стала для всіх жадібною. Для своєї доньки, сусідів, друзів та навіть для чоловіка. Я прекрасно розумію, що сват склав би компанію моєму чоловікові за чарочкою. Не знаю тепер, що робити. Сказати, щоб свати їхали та залишитись без заробітку, чи все-таки настоювати на своєму?На мою думку, другий варіант правильний. Але як тепер мені перед рідними виправдатись?

facebook