Перейти до вмісту

Через знахідку у нашій квартирі почав коїтися якийсь абсурд.

У нас з дружиною гарна дружна сім’я. Вже шість років минуло, як ми побралися. Моя дружина дуже добра, толерантна і розуміюча, тому аби посваритися з нею, треба дуже постаратися. Але нещодавно нам не вдалося оминути сварки.

Дуже дивно, але вперше за всі роки наших стосунків, ми не змогли дійти згоди. Відразу скажу, що живемо ми не дуже по-багатому. Майже п’ять років збирали на власне житло і ось нещодавно в’їхали в двокімнатну квартиру. Квартира була без ремонту, з обашарпаними стінами і старою сантехнікою, адже кращої ми дозволити купити собі не могли. Зате тепер маємо своє житло, хоч і останній рік працюємо лише на те, аби зробити там комфортний ремонт.

Читайте також Cалат з буряка, горіхів та чорносливу

Почали ми з ремонту кухні, потім перейшли до спальні. Під заміну пішло усе — дерев’яні вікна, які пропускали холод, трухлий лінолеум, поколоту плитку. Залишилося ще привести до ладу коридор, ванну і вбиральню. От іще й труба у ванній почала текти.

Я весь день не міг знайти собі місця, дуже мене це знервувало. Адже намагаєшся зробити все якісно і гарно, працюєш без продиху, вже переробив купу роботи, а в квартирі зламається, як не одне, то інше. Та й грошей на все не вистачає. Саме у цей момент безвиході біля під’їзду я побачив гаманець.

Спершу хотів глянути всередину, аби знайти якийсь натяк на те, хто загубив дорогу річ. Однак відкривши гаманець, я побачив таку кількість грошей, що за них можна було не лише трубу у ванній поміняти, але й закінчити ремонт взагалі. Я дуже зрадів знахідці і відразу поспішив додому, аби поділитися радістю з дружиною.

Моя жінка відразу заявила, що це чужа річ і власнику вона дуже потрібна, адже там були не гроші, але й банківські картки. Тому обов’язково потрібно якнайшвидше повернути гаманець господареві. А на мою думку, річ, яка дуже потрібна, бережуть і не гублять. До того ж гаманець виглядав дуже пристойно і дорого, тому навряд чи належав якійсь бідній людині.

Мені здалося, що це доля дала нам такий подарунок, взявши у того, кому непотрібно, і віддавши тим, хто потребує. Це така собі винагорода за роки нашого старання.

Через знахідку у нашій квартирі почав коїтися якийсь абсурд. Дружина не дозволяє витрачати й гривні зі знайденого гаманця, але продовжує підставляти відро і ганчірки під протікаючу трубу у ванній. А вчора жінка знервувалась, зібрала речі і поїхала жити до своїх батьків. Адже для неї вкрай важливо було повернути гаманець власнику.

Я був просто шокований, адже ситуація складається так, що чужий гаманець, який випадково опинився у нас, для неї важливіший за власного чоловіка. За той час, поки дружини немає вдома, я подумав, що закінчу ремонт на знайдені гроші, а вона з цим змириться. Не стане ж вона мене залишати через таку дрібницю. Хоча з іншого боку, дружину я свою люблю і поважаю, а знехтувати її думкою було б зовсім негарно з мого боку і неприємно для неї. Це могло б кардинально змінити її ставлення до мене.