Перейти до вмісту

Чесно кажучи, і я часом думаю: “Слава Тобі, Боже, що Ти не виконав деяких моїх божевільних бажань!”

Наприклад, моя мама завжди мріяла, щоб їй не доводилося мити посуд і прибирати…

А моя подруга актриса і співачка Люля мріяла емігрувати ( «тільки б вирватися з цієї проклятої країни!»).

А мій приятель Льоня Золотаревский мріяв стати надзвичайно багатим.

А красуня Ірен мріяла навчитися водити машину і купити собі щось на зразок «альфа – ромео».

І ось у моєї мами стався інсульт, і вона останні десять років життя не мила посуд і не прибирала будинок, а просто лежала в ліжку.

Читайте також Дружина нічого не винна.

А Люля поїхала до Ізраїлю і там оселилася в кібуці і – актриса, співачка, балерина – ходила кожен день, заради прожитку, на очистку лісу збирати там якісь гілки, а вся її закордонна артистична кар’єра звелася до простої самодіяльності: у свята вона співала в застіллях і по – акторськи виразно розповідала анекдоти.

А Льоня Золотаревский казково розбагатів, але у нього вкрали дитину і вимагали за нього викуп. І коли він викупив сина, той сильно заїкався, а сам Льоня незабаром захворів Лікарі говорили: це все – від перенесеного стресу.

А красуня Ірен навчилася водити машину, але оскільки у неї не було грошей, вона продала свою трикімнатну квартиру в новому будинку, на ці гроші купила «альфа – ромео» і зняла двокімнатну квартиру в центрі. А потім раптом господарі квартири немислимо підняли ціни, Ірен рознервувалася і розбила машину і в результаті змушена була переселитися до колишнього чоловіка. Він жив з молодою дружиною і двома маленькими синами.

Чесно кажучи, і я часом думаю: “Слава Тобі, Боже, що Ти не виконав деяких моїх божевільних бажань!”

З книги “Небесний вогонь”