Перейти до вмісту

Чого не слід робити на дачі: вирішувати вам.

Дача може стати справжньою каторгою, якщо запланувати не ті заняття, які згодом принесуть втому і розчарування.

Не потрібно садити кабачки.

Після зими аж руки “сверблять”, щоб хоч щось посіяти в землю. А без кабачків не можна уявити жоден город. Адже це дешево і просто, і можна швидко отримати результат. Але для їжі всього-то потрібно кілька штук. Решту невідомо куди подіти.

Відмовитися від альпійської гірки.

У думках, лежачи на дивані, малюється гарний дизайн дачної ділянки. Вже не достатньо тільки квітки в горщику, а хочеться побудувати щось грандіозне у вигляді альпійської гірки. Але на це, виявляється, потрібно багато сил, і в підсумку вона більше нагадує не  доглянутий горбик  і очам він не принесе задоволення.

Залишити в спокої думку про газон.

Гарний килим газону можна спостерігати тільки на картинках. Для його здійснення доведеться вирівняти повністю територію, щоб не було ямок або горбиків. Постійні лисини потрібно досівати, і не забувати косити його. Газонна трава далека від бур’яну, до того ж вимагає дуже ретельного догляду.

Не потрібно копати колодязь.

Мрія мати власну свердловину для поливу є практично у кожного садівника. Вважається, що вода є скрізь. Але як на зло, коли починаєш копати свердловину, її там немає. Таких дірок збирається багато по всій території, а потім залишається переживати, що в них хтось провалиться.

Лазня.

Прекрасна думка, але за витратами вона потягне не менше, ніж будинок. А потім в ній потрібно теж підтримувати порядок, а топитися вона буде від сили 1 раз на місяць. Тому задоволення не окупить витрати.

Читайте також:Як споживання чорносливу впливає на наш організм?

Песик.

На природі собакам добре. Особливо якщо вони не посаджені на ланцюг, а це не захочеться робити. Вона буде гуляти по доглянутих клумбах і газончиках і рити там, де їй подобається. А якщо вона побажає пополювати, то першими жертвами, швидше за все, стануть сусідські кури.

Не потрібно підводити інтернет тому, що в ньому можна «застрягти», тож тоді  чим дача відрізняється від квартири.