Перейти до вмісту

Чоловік хоче забрати свою мати до нас жити

Чоловік у мене сільський парубок, тому невістка з  міста не сподобалася його батькам. Вони мріяли що син буде жити разом з ними. Хоча на момент нашого знайомства він жив і працював у місті.

Згодом вони змирилися, у мене своя квартира, разом з чоловіком купили автомобіль, є синочок. Все було чудово, в гості їздили завжди з подарунками і часто допомагали грошима, аби батьки були задоволені.

Я бачила звичайно, що вони мене так і не прийняли, але терпіла і вела себе ці кілька днів у гостях, як зразкова невістка. Так влаштовувало нас усіх, поки свекруха не залишилася одна.

Читайте також  Ох вже ці свекрухи. Я теж днями вислухала від своєї. Виявляється, вона звинувачує мене у невірності.

Після того як не стало батька чоловіка. Ми стали їздити частіше, допомагали, підтримували свекруху морально. Минулої зими чоловік запропонував матері пожити у нас місяць, відпочити і відволіктися. Вона спочатку не погоджувалася, потім їй сподобалося жити на всьому готовому, адже ми оточили її турботою і увагою.

Я готувала смачні страви, купувала їй одяг, все по дому робила сама (свекруха ж в гостях!). Їй це сподобалося, і два дні тому чоловік мені заявив, що хоче забрати матір до нас назавжди, так як їй погано одній і важко вести господарство.

Я була просто не в собі від такої заяви. У них в селі кожна друга жінка живе одна, і нічого, справляється, а вона, виявляється, не зможе.

Я запропонувала свій варіант, щоб свекруха жила для себе, без господарства і городу, а ми будемо їй все оплачувати і привозити.

Чоловік не погодився, сказав, що йому буде спокійніше, якщо мати буде жити з нами. А мені? У моїй квартирі я буду вже не господинею, та й не хочу я підлаштовуватися під свекруху. Для мене вона чужа людина, хоча і мати чоловіка. Тим більше, що я так і залишилася нелюбимою невісткою.

Як переконати чоловіка? Я просто розумію, що довго ми так не проживемо, і до розлучення буде рукою подати, а я цього не хочу, адже сильно люблю свого Юрка…