Чоловік Христини був дуже невдоволений тим, що матір його дружини звільнилась з попередньої роботи, тому що він розраховував взяти кредит на машину, і виплачувати його з заробітної плати свекрухи

Коли Людмила втратила чоловіка, її життя дуже змінилось. Квартира у якій вона більшу частину свого життя провела з разом з коханим чоловіком, була вже не так наповнена щастям, вона здавалась дуже пустою. Єдина донька жінки жила та навчалась у іншому місті. Іноді на вихідні приїздила до матері. Людмилі систематично не вистачало грошей, тому вона вирішила поїхати за кордон на заробітки. У неї як раз кума працювала у Польщі, тож жінка вирішила поїхати до неї.

Майже всі зароблені гроші Людмила привозила своїй доньці, і ще трохи допомогала рідній сестрі, у якої двоє дітей. Вона привозила сестрі одяг для дітей, або якісь продукти.

З переїзду Людмили минуло вже кілька років. Одного дня її донька, Христина, повідомила, що її хлопець зробив їй пропозицію руки та серця, і вона погодилась, тож потрібно готуватись до весілля. Звісно як і всі дівчата, вона мріяла про пишну сукню та гарне весілля. У сім’ї її нареченого не було коштів для такого пишного свята, тому всі сподівались на те що Людмила знайде гроші, вона ж працює за кордоном, а кажуть, що там добре платять.

Жінка цілих півроку працювала, щоб зробити для своєї доньки пишне свято, а потім ще не вистачило, і вона була вимушена займати у знайомих. Діти зіграли весілля та переїхали до квартири Людміли. Потім просили кошти на нові меблі, техніку, і звісно ж мама завжди давала їм ці гроші. Жінка вже кілька років працювала за кордоном, а за цей час навіть мінімальну суму не змогла зберегти.

Перед Різдвом жінка вирішила поїхати додому на декілька днів, щоб відпочити у сімейному колі. Христина коли дізналась цю новину, повідомила, що вони з чоловіком не зможуть її зустріти, тому що на свята їдуть до свекрові у гості. Людмила до останнього сподівалась, що вони все ж таки вирішать змінити свої плани, але це було марно. Жінка з речами відчинила двері до пустої квартири. Звісно ж ніхто її не зустрічав. Вона вирішила повідомити сестрі, що вона приїхала і хоче зустрітись і передати подарунки їй та її діткам. Але сестра відмахнулась і сказала, що завтра її знайома буде недалеко від будинку Людмили і забере подарунки. А потім сказала, що до неї зараз прийшли гості, тому не може більше розмовляти. Вона думала, що сестра запросить її також у гості, але цього не сталося.

Святкувала жінка на самоті. Наступного дня ніхто так і не з’явився вдома, тільки ввечері донька відправила смс повідомлення про те, що вони поїхали ще у гості до сестри її чоловіка, тому запропонувала мені відпочивати на самоті.

Читайте також Чоловік наполягав на тому, щоб жінка не подавала на аліменти. Він сам кожного місяця виплачує їй гроші.

Ввечері, за день до мого планованого від’їзду, донька з чоловіком повернулись. Вони були шоковані від того, що побачили всі мої сумки розпакованими, а речі розкладені по всій квартирі. Людмила роздала їм пакети з подарунками і повідомила, що їй набридло сидіти у Польщі, тому вона вже знайшла тут роботу, тому залишається жити в Україні. Платять звісно небагато, але ж одній літній жінці багато грошей і не потрібно.

Наступного дня жінка прокинулась і почула розмову зятя і доньки. Чоловік Христини був дуже невдоволений тим, що матір його дружини звільнилась з попередньої роботи, тому що він розраховував взяти кредит на машину, і виплачувати його з заробітної плати свекрухи. Людмила зробила вигляд, нібито нічого не чула, спокійно зайшла на кухню і почала снідати. Тепер її не хвилюють проблеми своїх родичів. Вона почала жити тільки для себе.