Перейти до вмісту

Чоловік покинув мене та пішов до іншої. Коли синові був 1 рік, Максим почав дзвонити до мене, просити вибачення і хотів повернутися. Але за цей час я зрозуміла, що не хочу бути з ним

Спілкуючись з різними людьми, я часто чула про зради чоловіків,  але завжди думала, що це мене не стосується і взагалі таке ніколи зі мною не трапиться. Але не все так сталося, як я думала.

Коли ми з чоловіком чекали на синочка, я випадково дізналася, що Максим не просто мені зрадив, а й довгий час має роман на стороні. Після весілля, ми переїхали жити у його рідне місто, адже там він мав хорошу роботу. Я весь час старалася бути хорошою дружиною і увесь свій час проводила з ним. Навіть подруг у мене майже не було. Коли я дізналася про те, що у мого чоловіка є інша жінка, я була шокована. Не могла припинити лити сльози, а пробачити тим більше.

У той час ми чекали на дитину, і я дуже хотіла, щоб дитина мала тата. Я вірила в те, що зможу його пробачити, забути та зібрати останні залишки нашого сімейного щастя, однак це було вище моїх сил.

На останньому місяці мені лікар прописав препарати, адже я себе стала погано почувати. Коли я вийшла з лікарні, біля себе я не мала гроший, щоб все це купити.

 

 

Читайте також: Рогалики з шинкою та сиром

 

 

Тоді я подвонила до Максима і попросила, щоб він мені скинув гроші на ліки, а він відповів : “Я не зобов’язаний це робити, у тебе є батьки, нехай вони тобі допомагають”.

Тоді я просто не розуміла, що відбувається і як мені вибратися з цього багна. Він настільки змінився, що я його просто не впізнавала. Він поводився так, ніби це я зраджувала йому весь цей час, а тепер ще грошей прошу у нього! Я мала надію, що коли появиться син, щось зміниться, але Максим був  байдужим і до мене, і до дитини. Тоді я зібрала свої речі та поїхала до мами.

Коли синові був 1 рік, Максим почав дзвонити до мене, просити вибачення і хотів повернутися. Але за цей час я зрозуміла, що не хочу бути з ним. Раніше я вважала, що пробачу зраду, лише аби він був поруч, але зараз знаю, що так я ніколи не буду щаслива.

Біль пройшов і бажання повернутися теж, я знову відчувала себе щасливою посеред тих, хто мене дійсно любить.