Перейти до вмісту

Чоловік поставив ультиматум або моя мати збирає свої речі, або розвід

Матір Ірини,   тиха та покірна  жінка, ніколин не сварилась та не суперечила. Два роки тому жінка овдовіла  Якраз приблизно в цей час у Ірини і її чоловіка народився малюк, і дочка, щоб відвернути і якось підтримати матір, запросила її на пару тижнів до себе – пожити і допомогти з онуком.

Квартира, в якій живе сім’я, належить чоловікові Ірини, до того ж гість в однокімнатній квартирі – справа непроста. Але чоловік на тимчасовий переїзд тещі погодився. Пoлoги у Ірини були важкі, і допомога перший час дійсно була потрібна.

Читайте також Який знак Зодіаку найемоційніший

Бабуся  ночувала на диванчику на кухні, готувала, прибирала і мила, із задоволенням гуляла з коляскою, часом забирала ночами до себе кричущe немовля, щоб дочка і її чоловік мали можливість виспатися. Бабуся щосили намагалася бути корисною.

Пройшли два тижні, потім місяць, потім настало і закінчилося літо, Новий рік, весна. І якось само собою вийшло так, що обумовлені спочатку два тижні розтягнулися на три роки. Думки про повернення в свою квартиру призводять жінку в жaх.

– Я там просто пoмру одна! – твердила дочці жінка похилого віку. – Що я буду там робити?

Чоловік Ірини спочатку мовчав, потім зітхав, потім натякав, потім вже безпосередньо став говорити дружині, що треба щось вирішувати, і мамі пора вирушати додому.

– Ну ти ж розумієш, що жити так, як ми живемо, це ненормально? – каже  чоловік. – З тещею в однокімнатній квартирі! Вчотирьох! Навіщо ми так мучимося? Коли твоя мама поїде додому?

– Може, продати квартиру і купити мамі щось ближче до нас? – нерішуче пропонувала Ірини.

– Ближче до нас? – сердився чоловік. – Навіщо? У підсумку вона знову буде днювати і ночувати тут! Мені вже це все – ось де! Нізащо! Нехай їде до себе, чим далі від нас, тим їй же буде простіше. Їй треба вчитися жити самостійно, вже пора! Зі смepті Миколи Ілліча три роки минуло! Нехай приходить в гості – пару раз на місяць, не частіше! Ми будемо приїжджати час від часу. І більше ніяких ночівель, тільки вдень!

В глибині душі Ірини  і сама розуміє, що чоловік прав. Жити так неможливо, їм неймовірно тісно, ​​і, вже якщо говорити начистоту, мама заважає.