Перейти до вмісту

Чоловік вашої мрії, який же він?

Якщо поруч хороша людина ти не матимеш бажання думати про когось іншого. Якщо двом комфортно та  затишно один з одним у будь-яких ситуаціях, та в будь-якому місці то нема сенсу шукати ще когось.

Саме твій справжній чоловік буде любити тебе у будь-якому вигляді, адже ти для нього єдина, та особлива. Між вами завжди буде довіра, та ніколи не виникало б ситуацій, які б змусили тебе сумніватися у його вірності.

Він буде кращим для тебе й ніколи не буде натякати на твої недоліки. Той хто підтримує твої мрії та стає вітром, з тим і потрібно бути. Чоловіка, потрібно такого, який сповнений позитивною енергією, який зможе підняти тобі настрій, та може підтримати тебе. Який розуміє, що кожній вільній людині, враховуючи тебе потрібна свобода.

Для свого чоловіка ти будеш найблищою і найдорожчою людиною у світі. Ти зможеш з ним легко ділитися своїми переживаннями, без страху. Чоловік буде розуміти твої думки і яка ти є всередині і навмисне не зробить тобі боляче.

Справжній чоловік робитиме тебе щасливою. Поруч з ним ти завжди відчуватимеш себе привабливою. З такою людиною ти досягнеш висот та будеш впевненіша.

Читайте також: Хімічний пілінг з аспірином в домашніх умовах: вирівнює тон шкіри, допоможе позбутися від пігментних плям, веснянок та дрібних зморшок

Потрібно бути з таким чоловіком, який знає, що ти могла мати іншого, але ти вирішила бути з ним.

Чоловік, поруч має бути такий, щоб завжди готовий захищати тебе від усього поганого, та від усіх. Він має бути твоїм кращим другом, коханцем та щоденником для твоїх думок.

Будь з тим, хто приголубить тебе, а не вдарить. Який знає, наскільки ти чутлива, та ранима в душі маленька дівчинка. Якщо чоловік твій то ніколи не зрадить тебе заради швидкоплинного захоплення.

Поруч з таким чоловіком ти будеш у безпеці та теплі. І ти розумітимеш, що краще нього немає!