fbpx

Чоловік зустрів кохання всього свого життя, але вона принесла йому тільки розчарування і біль.

Три роки тому чоловік просто позбувся розуму від любові. Таке буває, коли людина закохана настільки, що не може навіть нормально думати і приймати зважені рішення. Він прийняв рішення одружитися з дівчиною на ім’я Маргарита, але його почуття не давали йому об’єктивно дивитися на речі. Юрій жив в світі своїх мрій і не бачив реальності.

Вони жили втрьох, разом з татом нашого сьогоднішнього героя. Тато робив все, щоб Юра міг отримати гарну освіту. Він дуже багато працював, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями і намагався дати своєму єдиному сину все необхідне.

Але повернемося до основної історії. Перші проблеми з коханою в житті вже дорослого Юрія почалися відразу ж після весілля. Маргариті явно не подобався той факт, що вони зобов’язані жити зі свекром. Тоді дівчина не знайшла кращого виходу і просто накрутила Юру.\

Читайте також– Найняти няню? – ніби як сильно жирно при непрацюючій дружині!

Вона скористалася його почуттями і беззаперечною довірою для того, щоб переконати його в тому, що батько ревнує сина до нареченої і хоче розлучити подружжя. Чоловік особливо не думав над словами дружини і відразу ж зайняв її сторону.

Дійшло до того, що він почав кричати на свого тата, принижувати і ображати найближчу в житті людину, якій він був зобов’язаний усім. Для того щоб задовольнити Маргариту, Юра прийняв рішення орендувати батькові окрему житлоплощу і просто змусив його переїхати. Щоб знайти спокій і не руйнувати сім’ю, він пішов з дому.

Спочатку Юра допомагав йому орендувати квартиру, але потім перестав. Дружина запевнила чоловіка в тому, що якщо він далі буде продовжувати спілкування з ним, то його поради просто зруйнують шлюб. Тому вони спілкувалися тільки по телефону, але з кожним днем ​​все рідше і рідше.

Переселення батька не допомогло виправити ситуацію в сім’ї. Маргариті весь час щось не подобалося. Вона була незадоволена зарплатою Юри, так як їй цих грошей не вистачало. Дівчина часто говорила про розбещеність чоловіка і про те, що він навіть не намагається заробляти більше. Об’єктивно кажучи, сам Юра стверджує зворотне, що його дохід був досить високим, але для Маргарити цього було мало.

Тільки з часом чоловік зумів помітити, що його обраниця досить жадібна і примхлива. Але пройшло занадто багато часу. Коли вже рожеві окуляри були зняті, Маргарита добила Юру заявою про те, що вона не хоче заводити дітей. Річ у тім їй ще рано сидіти днями безперервно вдома і міняти підгузки.

Після цього чаша терпіння чоловіка наповнилася до межі, але це був ще не кінець. Одного разу чоловік захворів і залишився вдома, щоб відлежатися. Тоді він дізнався про те, що у Маргарити є коханець і, як виявилося, їх відносини почалися ще до весілля.

Розкрити обман допоміг незакритий до кінця ноутбук. В переписці з якимсь чоловіком, дівчина називала його коханим і обіцяла зробити все, щоб вичавити Юру до самого кінця, перш ніж кине його. Вона поклялася йому, що завжди любила тільки його і скоро доведе це.

Коли дружина повернулася додому з роботи її речі були вже запаковані. Вона занурила всі свої речі в автомобіль, який до слова теж купив Юра і поїхала. Чоловік сидів у порожній квартирі і просто плакав.

Він сам дозволив цій жінці спустошити свою совість і душу. Тоді до Юри прийшло осяяння, він усвідомив, наскільки погано поводився зі своїм батьком. У той же вечір син вирушив до рідного батька просити вибачення. Він не розраховував на це, але відчував, що повинен так зробити. Але незважаючи на всі образи і заподіяну біль рідному батьку, він обійняв Юру і відразу ж простив. Тільки батьки на таке здатні.

facebook