Перейти до вмісту

Чоловіка втратила, бізнес ледве тримався, а поряд – ні душі

Марина завжди була ефектною та красивою жінкою. Вона вірила у те, що заслуговує лише найкращого й вважала себе успішною бізнеследі. Чоловік у неї також був хороший, проте заміж вона за нього вийшла не тому, що кохала, а тому, що так було вигідно й він швидко почав її дратувати.

 

А ось чоловік нової сусідки Оксани дуже їй сподобався. Тарас був мужнім, веселим, красивим. Вона дивилася на нього й уявляла, як вони разом десь відпочивають, а всі інші жінки дивляться на них із заздрістю. Марина часто навідувалася до них в гості й проводила там багато часу.

Згодом, вона навіть почала кликати до себе у гості Тараса, буцім треба щось допомогти, полагодити. Оксана вдавала ніби нічого не помічає, завжди була привітною та відкритою. За декілька місяців Марині вдалося досягти своєї мети – вона таки спокусила Тараса.

Читайте також Хлопчик дізнався, що батько йде з родини до іншої жінки.

Він просто прийшов до Оксани й сказав, що йде від неї. Марина ж свого чоловіка виставила за двері. Пара почала жити разом, проте довго це щастя не тривало. З них глузували всі сусіди. Оксана часто кликала Тараса до себе й він залюбки погоджувався, адже сильно сумував за донькою. Через деякий час, у нього на роботі почалися проблеми і його звільнили. Грошей було мало. Він міг цілими днями просто сидіти в комп’ютері та лежати на дивані.

Марина була жахливою домогосподаркою. Вона й готувати нормально не вміла. Тарасові це не дуже подобалося, адже Оксана завжди частувала його смачними та складними стравами й він часто казав про це Марині. Її бізнес також почав падати й вона розуміла, що зробила велику помилку, адже вся пристрасть та симпатія геть зникли. Тарас не носив її на руках, не робив компліментів та геть не цінував.

Згодом, він просто почав ходити до Оксани, а через місяць прийшов додому та зібрав свої речі. Колишня дружина пробачила його й прийняла назад. А ось Марина залишилася сама. Свого чоловіка повернути їй не вдалося, адже він зустрів своє шкільне кохання і вони вже навіть одружилися.

Марина вирішила відпочити від усього цього й на останні гроші полетіла до Туреччини. А ось Оксана з Тарасом вирішили перебратися у будинок його бабусі, там і доньці краще буде, на свіжому повітрі.

Марина звичайно повернулася, але життя її складалося далеко не так, як вона мріяла: чоловіка втратила, бізнес ледве тримався, а поряд – ні душі…