Перейти до вмісту

Чому час біжить занадто швидко

Контрольований стрес

Коли час летить занадто швидко, це може відбуватися з тієї причини, що ви перебуваєте в зоні комфорту. Кожен день ви робите те, що хочете. Саме тому одна година роботи може тривати, як ціла вічність, а два тижні відпустки можуть пролетіти, немов один день.

Контрольований стрес — це відмінний спосіб “повернутися в реальний світ”. Якщо зараз вихідні, змусьте себе зайнятися домашніми справами, вийти на пробіжку, з’їздити на дачу. У такі періоди, коли вам потрібно розтягнути момент щастя, обов’язково потрібно змушувати себе робити щось злегка неприємне, викликаючи невеликий стрес. Це відмінно допомагає не губитися в часі.

Читайте також А якщо ви згадаєте про повагу, то шанобливо треба ставитися до всіх, незалежно від віку

Новизна

Для дітей кожне літо і кожні вихідні — це маленьке життя. Їх час не сповільнюється, тому що для них багато що в новинку. Сьогодні вони гуляють весь день, завтра грають з друзями в щось, потім кудись їдуть і так далі. Вони спілкуються з величезною кількістю людей. Щоб час і для вас проходив повільніше, спробуйте записувати щось нове, щоб запам’ятовувати це краще.

Шукайте нові інтереси. Це може бути читання, спорт, комп’ютерні ігри — все, що душі завгодно. Час летить дуже швидко, коли ви відпочиваєте лише так, як звикли відпочивати. Займаючись одними і тими ж справами, ви створюєте зацикленість, яка своєю чергою формує спотворене сприйняття часу. Ви нічого не пам’ятаєте, тому що вам просто нічого пам’ятати. Мозок не “дивується”.

Робіть незвично звичні вам речі. Наприклад, якщо ви йдете на роботу, спробуйте піти іншим маршрутом. Якщо ви обідаєте в одному і тому ж кафе, спробуйте змінити це місце на інше. Також корисно робити перестановку меблів в будинку.

Ще новизна корисна в зовнішності. Змініть зачіску, надягайте кожен день різний одяг. Це також дуже благотворно позначиться на вашому почутті часу.