Перейти до вмісту

Чому дружина все ж таки важливіша за дітей?

Кожного дня о 9 годині вечора я відкрито говорю своїм дітям: ” Вам пора уже піти до своєї кімнати”. Вони завжди сперечаються: ” Чому це ми маємо іти спати о 9, ми вже не маленькі”. ” Ви можете займатися чим захочете, але у своїй кімнаті. Ми з мамою не бачилися цілий день, зараз час для нас”.

Ми 15 років уже як батьки і ніколи не було такого, щоб діти займали весь нас час. Ми любимо наших дітей і звичайно вони відіграють велику роль у нашому житті.

Але є ще ” Ми”. Наші відносини. І ми все ще повинні приділяти увагу тому, щоб наші відносини залишались міцними, близькими і здоровими.

До того як появились діти, були ” ми”- наша пара.

Спочатку полюбили один одного, разом прогулювали заняття, говорили до ранку по телефону і врешті вирішили залишитись разом назавжди. Це ми були із самого початку. І ми задумали всю цю сімейну історію. І уже після цього появилися наші прекрасні діти. Ми дуже цьому раді і вдячні, тому що вони дають нам багато світла і радості.

Але наш союз священний. І тому ми повинні із всіх сил його охороняти.

Читайте також: Поради які стануть у пригоді кожній жінці

Ніщо не триває вічно. Наші діти скоро виростуть  і полетять із гнізда. Незнаю, як хто, але я не збираюся пестити своїх 30- річних дітей-  нехай живуть самостійно.

Коли вони поїдуть від нас і у них буде своя сім”я, вони будуть уже ростити своїх дітей, мені б хотілося, щоб наші відносини з дружиною залишились таким ж міцними і близькими, як були із самого початку.

Так, ваші діти потребують вас, вони дуже важливі. Але вони на другому місці після вашої дружини. Ані друзі, ані колеги по роботі. Діти і жінка.

Коли вони бачуть, як батько любить їхню маму і як мама цінує тата, вони стають впевнені у тому, що вони теж любимі, важливі і їх цінують, знаходять впевненість у світі який їх оточує.

Ми живемо у тісному графіку. Справи- справи- справи. І постійно діти- ми приділяємо дітям деже багато уваги. Саме тому, я прошу дітей кожного дня рівно в 9 піти у свою кімнату. Саме тому ми з дружиною декілька раз на місяць, плануємо вечора, які проводимо у двох. Тому що це важливо. Тому що першими появились ” ми”.