Перейти до вмісту

Чому не можна ставити сумку на стіл

Борги і збитки

У вченні феншуй стіл має сакральне значення. Це своєрідний предмет, що привертає у домівку достаток. А тому, щоб не порушувати її енергетику, нічого зайвого на столі не має бути. У тому числі й сумки, особливо якщо всередині гаманець з грошима. Гроші вважаються носіями нечистої енергетики через те, що проходять через тисячі рук. Зокрема, фінансові витрати можуть перевищити розмір доходів, що призведе до появи боргів.

Правила етикету

Усьому, що має розмір, більший за клатч, на столі немає місця, і крапка. Тримати сумочку на колінах або сусідньому стільці — теж не варто. У кафе на такий випадок є спеціальні маленькі стільчики або гачки, за допомогою яких сумку можна повісити під столом. У закладах громадського харчування можна повісити свою сумку на спинку стільця або поставити на підлогу біля ніг.

Читайте також: Сирне печиво до чаю

Самотність

Жінка завдяки такій звичці може залишитися без коханого. Стабільність сімейних уз зруйнується, і родина опиниться під загрозою розпаду. Нехай навіть чоловік піде — можливо, він давно не є коханим, і хочеться чогось світлого та піднесеного. Але про романтичні стосунки, та й просто про побачення з протилежною статтю теж доведеться забути. Так, світ жорстокий.

Безгрошів’я

Є така прикмета: той, хто ставить сумку на стіл, ризикує залишитися без грошей. Народилася вона у ті дрімучі роки, коли такого розмаїття сумок, клатчів зовсім не було, а усе найцінніше зберігали у кошелі — полотняному або шкіряному мішечку. Його, зазвичай, носили ближче до тіла, відв’язуючи тільки на час угод. Але варто було трохи відволіктися, залишити кошель на столі без нагляду, і усіх заощаджень можна було позбутися — злодюжки не позіхали. Минули роки, сумки зі столу у громадських закладах настільки нахабно вже ніхто не кладе. А прикмета залишилася.