Перейти до вмісту

Чому психологи радять пробачати зраду? І чи може коханка, так легко отримати статус дружини?

І все таки дівчата закохуються в одружених чоловіків,  сподіваючись, що перейдуть з ролі коханки у статус дружини. Хоча не рідко погоджуються на роль коханки виключно з матеріальної вигоди.

– Моя подруга зустрічається з одруженим чоловіком, – розповідає Світлана.

– Він на 17 років від неї старший, має сина. І навіть не думає розлучатись. А подружка, яка вже стала постійною коханкою, в уяві малює весілля. Причиною цього напевне стали попередні невдалі стосунки. – Часто дівчата йдуть на стосунки з одруженим заради грошей, – мислить Світлана.

– Бачила таких чоловіків, які шукають зовсім юних дівчат модельної зовнішності. Водять їх у ресторани, дарують шикарні подарунки. Та у випадку моєї подруги все зовсім не так. Після останніх свої стосунків, вона  готова бути постійною коханкою.

Ще знаю випадки випадки, коли чоловіки знімають обручку і приховують, що одружені. Але й такі “походеньки” здебільшого закінчуються поверненням у сім’ю. – Мій колишній хлопець дивував мене два рази, – розповідає 30-річна Христина.

– Перший раз, коли до мене через два місяці зателефонувала його дружина. Тоді я дізналась, що в нього є син. А другий раз – коли він навіть не думав розлучатись. Хоча мені після дзвінка дружини казав, що подав на розлучення. Після цього я, звісно, припинила стосунки з ним. Та й ніколи їх не починала б, якби знала про його статус.

Чоловік починає зраджувати тоді, коли йому набридає жінка в халаті та хатніх тапочках. Таке відбувається періодично. Ми жінки часто самі винні в тому, що чоловіка понесло наліво. Бо перестаємо стежити за собою вдома. Часто декретна відпустка затягується, і жінка ніяк не може повернутись до нормального способу життя. Або ж просто стає байдуже, як виглядати вдома, головне, щоб на людях гарно була одягнута.

Читайте також: Ось так технічний прогрес допоміг зберегти сім’ю

От мусульманки в цьому плані хитріші, вони красиво виглядають вдома, а на людях не показують своїх принад.  Коли ж починаються щоденні сварки, причини зради – очевидні. Коханка завжди може уважно вислухати і зрозуміти. – Звичайно, чоловік не повинен у будь-якому випадку іти “наліво”. Але і жінка має розуміти, що необхідно зважати на чоловіка, поважати його інтереси та думку, слухати.

– Але якщо дівчина потребує стосунків без обов’язків, то, на її думку, стати коханкою одруженого чоловіка – це непоганий варіант. У неї будуть стосунки, про які ніхто не знатиме. Це не буде забирати у неї багато часу. Коли дружина дізнається про існування коханки у чоловіка, вона допускає кілька помилок у своїй поведінці: істерика, почуття провини, тотальний контроль за усіма сферами життя чоловіка.

Багато психологів радять пробачати зраду чоловіка. Вважають, що у зраді винен не один з подружжя, а двоє. Тому варто задуматись над тим, чому ваша кохана людина вам зрадила і чого їй не вистачило у ваших стосунках.