Перейти до вмісту

Чому сучасній жінці насправді не потрібен шлюб і відносини

Чому сучасній жінці насправді не потрібен шлюб і відносини:

Жінкам потрібна самореалізація, а не шлюб

У жінок раніше не було можливості реалізувати себе. Єдиним способом самореалізації був щасливий шлюб і діти. Сьогодні суспільство дає жінкам безліч інших способів самореалізації і дуже часто сучасна жінка не готова кинути роботу і кар’єру заради сім’ї.

Жінкам потрібна любов, а не шлюб

Зараз жінка не готова терпіти погане ставлення і зради, як це було раніше. Жінці не потрібен поруч чоловік, який буде лише прикриттям для суспільства, що у неї все в житті добре. Їй потрібен партнер, який буде любити її, поважати і цінувати.

Читайте також: Знаки зодіаку, які часто уникають серйозних відносин

Жінкам потрібні діти, а не шлюб

Колись наявність дітей і відсутність законного чоловіка прирівнювалося до смертельного гріха, а зараз це нормально. Зараз багато жінок не пов’язують себе з чоловіками узами шлюбу, а просто хочуть від них дітей. Крім того, багато жінок вважають, що виховувати дитину без чоловіка навіть легше, тому і не створюють сім’ї заради дітей.

Жінкам потрібні гроші, а не шлюб

Раніше забезпечув сім’ю тільки чоловік. Сьогодні це в минулому. Жінки зараз також можуть заробляти гроші, а іноді і більше від чоловіка. Тому, щоб бути матеріально забезпеченою жінці не потрібен чоловік, вона може всього досягти сама.