Перейти до вмісту

Чому так важко матерям зрозуміти, що сім’я дорослих дітей — це не їхня сім’я. Ми повинні допомагати дітям, однак не пхати свого носа

Коли мої батьки одружилися, вони були щасливі та мріяли про синочка. Але спершу на світ зявилася я, а потім ще моя рідна сестра. Тільки черех 7 років їхня мрія здійснилася, у них народився синочок Олежик. Тато з мамою були на сьомому небі від щастя, старалися Олежикові давати все найкраще, при цьому ми зі сестрою в чомусь завжди були обділені. Усі бігали тільки біля братика, а ми з сестрою були обділені любовю. І от Олег виріс та привів додому невістку.

Я б в житті так не поступала зі своїми невістками, ще досі не вкладається все це в голові. Мама була шокована, коли дізналася, що наймолодший син закохався. Вона ж дуже любила його і ні з ким не хотіла ділити. Мама не могла змиритися, що тепер її синочок буде належати іншій жінці.

На той час ми вже з сестрою були одружені, мали власних дітей, але залишилися проживати в рідному селі. Там всі один про одного знають, то ж ми з сестрою спостерігали за тим, що відбувається у братовій сім’ї.

Читайте також: Мені соромно за свою сестру. Ще з самого дитинства вона привикла жити так, як комфортно саме їй, загалом егоїстка. Коли вийшла заміж, то в шлюбі поводилася не краще, ставила чоловікові високу планку, примушувала виконувати свої забаганки не тільки його, але й і його родичів

Олег з дружиною жили по сусідству біля мами, тому свекруха кричала на невістку практично кожного дня. І все це бачило ціле село. Люди почали шкодувати дівчину, адже вона гарна господиня, хороша матір, а свекрусі все було не так.

Ми з сестрою також не витримали та почали казала мамі : “Ну не подобається вона тобі, відвернись, не звертай уваги, живуть вони добре, для чого втручатися”. На що мама відповіла: “Ось подивимося, що ви будете робити, коли сини одружаться”.

На жаль, мама так і не дала спокійно жити Олегові з дружиною. Оля не витримала такої долі й подала на розлучення. Зараз з дітьми проживає у своїх батьків. А брат з горя випивати почав, мама не могла змиритися з такою шкідливою звичкою сина й сама почала від нього віддалятися. Гарний кремезний чоловік став нікому не потрібен

Чому так важко матерям зрозуміти, що сім’я дорослих дітей — це не їхня сім’я. Ми повинні допомагати дітям, однак не пхати свого носа.