Перейти до вмісту

Чому у тебе досі немає дітей

Хоча б раз у житті ви теж чули це питання. Може, від колег по роботі або від подруг, або від сусідів, або від батьків. Вас могли дорікнути в егоїзмі, адже кожній людині ніби як потрібна дитина. У багатьох в голові засів стереотип про те, що сім’я повинна обов’язково складатися з мами, тата і малюка.

Якщо людина не знає, чому у дівчини немає дітей, то краще про це взагалі не питати! А якщо у неї був викидень або вона вже не один рік намагається завагітніти, але не виходить? Приємно їй буде це почути?

Хто тобі в старості склянку води подасть

А де гарантія, що цей горезвісний стакан води принесуть тим, у кого вже є діти? Як показує практика, далеко не завжди у батьків хороші взаємини з нащадками.

Навіщо тобі стільки вільного часу

Вельми дивне питання, згодні? Можна подумати, що час можна витрачати тільки на виховання дитини. Є тисячі інших цікавих занять.

У тебе досі немає дітей? Всі вже завели дитину, а ти ще ні

Подібні слова буквально вибивають ґрунт з-під ніг. У жінки може бути дуже багато досягнень в житті, але всі вони ніби як зводяться співрозмовником до нуля, якщо вона досі не стала матір’ю.

Читайте також Що означає мати для дитини

Немає діток? Співчуваю…

А з чого ця людина взагалі вирішила, що відсутність дітей якась трагедія для дівчини? Цілком можливо, що це усвідомлене рішення. Це нормально, якщо у жінки є інші цілі і сенс в житті, який не зводиться до одного лише дітородіння.

Ти потім передумаєш

Такими словами можна знецінити почуття і життя дівчини. Яким би не було її рішення щодо дітей, вона має на нього повне право і ніхто не повинен її дорікати.

Краще народжувати поки ти молода

Хто взагалі може знати, як краще? Зараз все більше пар, які вирішуються на першу дитину після тридцяти. І це, зазвичай, дуже турботливі і усвідомлені батьки, адже вони вже напевно встигли обзавестися власним житлом і домогтися певних успіхів у житті.