Перейти до вмісту

Чотири ознаки не доглянутої жінки

Жінка з брудною головою.

Як і Коко Шанель, Крістіан Діор вважав, що найгірше, що псує образ жінки — це брудна голова. Ні в якому разі не можна дозволяти собі виходити в громадські місця з брудним волоссям. Це просто неповага до себе і оточення. Леді має бути охайною у всьому.

Жіночність

Жіночність — це основне, що повинна підкреслювати жінка у своїй зовнішності. І це має бути продемонстровано не лише в одязі, а й манері спілкування, поведінці. Навіть якщо на жінці буде одягнуте елегантне плаття, вона не буде жіночною, якщо її поведінка буде вульгарною і не культурною. Найгіршим для жінки є вживання ненормативної лексики.

Читайте також: Знайшов собі коханку, любив її купляв дорогі подарунки, а вона виявилася шахрайкою хотіла тільки з мене грошей, щоб я її кредит оплачував. Добре, що мати надоумила схаменутися, бо втрачу дружину і все на світі

Одяг за розміром

Крістіан Діор вважав, що жінка втрачає свою витонченість, якщо одягається неправильно. Зокрема зовнішній вигляд псує одяг не за розміром, який погано сидить на фігурі. А ще здешевлює образ одяг з неякісної тканини чи пошитий за поганими лекалами. Одяг повинен ідеально підкреслювати фігуру жінки та приховувати її недоліки.

Туфлі

Крістіан Діор говорив: «Справжній доказ елегантності дами — те, що одягнуте на її ноги». Найголовнішим атрибутом жінки є її взуття. Доглянута жінка завжди ретельно обирає цей предмет гардеробу. Якщо жінка постійно в кросівках, то вона своїми руками перетворює себе в недоглянуту та не жіночну.