Перейти до вмісту

Чужих дітей не буває.Втративши все, я стала мамою.

Коли я почала свої відносини  з Іваном, він  розповів мені, що його дружина помepла при пoлогах і він виховує сина один.

Я не надала цьому особливого значення, так як тоді ще не думала, що полюблю цього чоловіка так сильно. Ми деякий час зустрічалися, але більше нічого про свою дитину мій молодий чоловік не говорив.

Час минав, ми ставали все ближче і ближче один до одного, і одного разу я сама попросила, щоб Іваном познайомив мене з Максимком.

Читайте також Як спадок бабусі посварив всю родину

І яка я була здивована, коли побачила, що хлопчикові, який ріс без мами було всього одинадцять місяців. Малюк мені відразу сподобався, в мені прокинулися якісь невідомі материнські почуття і я стала постійно просити Дениса про зустріч з його сином.

Так мало-помалу я і переїхала в будинок коханого чоловіка і стала виховувати його сина. У півтора року Максим називав мене мамою, а я душі в ньому не чула.

Незабаром Іван зробив мені пропозицію і ми одружилися. Спільних дітей мені, звичайно ж, теж дуже хотілося, але я відкладала це, хотіла, щоб Максим насолодився моєю любов’ю сповна, адже він так довго жив без мами.

Минуло чотири роки. Наш тато став приділяти нам все менше і менше часу.

Спочатку я не звертала на це уваги, у чоловіка був власний бізнес, який завжди вимагав його присутності. Хіба мало що там могло статися, значить так треба, думала я.

Але якось раз, гуляючи з сином, я побачила свого коханого  з молодою дівчиною. Вони йшли по вулиці в обнімку, в її руках був букет.

Чоловік не бачив нас, але я зробила фото на телефон, щоб було чим довести свої домисли при майбутню розмову. Увечері я чекала чоловіка і дуже нервувала.

Під час вечері я без слів показала Іван фотографію на своєму телефоні. Він, злегка поперхнувшись, відклав тарілку і спокійно так заявив: – Так. Ти перестала цікавити мене, як жінка. У мене є інша. Раз вже ти дізналася про це, давай розлучимося.

Раніше я мовчав про це, тому що мене влаштовує, як ти виховуєш мого сина. Я була здивована такою прямотою, але зараз важливі були не мої почуття, а доля дитини.

– Я піду тільки за однієї умови: Максимко залишиться зі мною.

– Подивимося кого він сам вибере. Іван продовжив вечеряти. На наступний день чоловік привів додому свою кoxанку. Вона незадоволеним поглядом окинула і мене, і Максимка. Було видно, що в силу свого віку вона не готова бути матір’ю, тим більше для чужої дитини.

– Синку, ми з твоєю мамою розлучаємося, і вона переїжджає. Ця тітка тепер буде твоєю новою мамою. Максимко злякався, кинувся до мене і закричав:

– Мамочко, тільки не віддавай мене їм … Я заспокоїла свого малюка, обіцяючи йому, що ми завжди будемо разом.

Максимко пішов грати в свою кімнату. Коханку Іван попросив вийти і почекати його в машині. А наша розмова продовжилася.

Денис вразив мене, розповівши те, про що я стільки років не знала: – Максим мені не рідний син, у мене не може бути дітей. Ми з дружиною зробили EКO з використанням дoнорського матеріалу.

Коли виникла загроза загuбелі матері або дuтини при пoлогах, вона вибрала жuття дитини і взяла з мене обіцянку знайти йому гарну маму.

Я цю обіцянку виконав. Забирай Максимка, якщо хочеш, з тобою йому буде краще, я оформлю все документально і буду допомагати грошима.

Звичайно Максимка я забрала. Анітрохи про це не шкодую. Хлопчик у мене росте розумний і вихований і нічого, що в ньому немає ні краплі мого …