Перейти до вмісту

Чи права свекруха в даній ситуації? Або їй взагалі не варто було влазити? І що робити в такому випадку?

 

Ми лежали разом у роддомі. Там була дуже цікава жінка з не простим життям. Заміж Наталя вийшла за досить забезпеченого чоловіка, якого звати було Стас.

У понеділок нас відправили на УЗД, Наталя залишилася одна в палаті. Повертаємося, нічого не зрозуміємо. Сидить, ридає крокодилячими сльозами. Дитини біля неї немає. Ми налякалися, думали, що з дитиною щось сталося. Стали розпитувати. І вона нам розповіла, що з дитиною все гаразд, забрали на додаткове зважування.

Але проблема ось де, за проханням чоловіка, Наталя скинула йому фото дитини, після чого він став вимагати, щоб вона зробила тест ДНК. Як виявилося, мама Стаса подивилася фото дівчинки і сказала, що вона ні крапельки не схожа на її сина. І тепер вони вимагають тест на батьківство.

Читайте також: Я дійсно дуже люблю її сина, а вона думає тільки за майно, щоб ніхто не забрав. Та не потрібна мені та квартира. Невже вона не розуміє, що є речі важливіші за майно та гроші. 

Як можна було це визначити по фото, незрозуміло. Та й взагалі ніколи не ясно на кого схожа дитина відразу після народження. Але Наталя запевняла нас, що чоловік і є батько дитини. Ми в свою чергу їй сказали, що раз вона не бреше чоловікові, і це його дитина, то нехай сміливо робить тест. А що далі робити, вирішувати їй звичайно.

Чи права свекруха в даній ситуації? Або їй взагалі не варто було влазити? І що робити в такому випадку?