Перейти до вмісту

Чи то він від жадібності таке вигадав, чи через правильність розрахунку.

Коли ми з нареченим планували з’їжджатись, він заявив мені, мовляв, якщо ми будемо жити разом, тоді за їжу, комуналку та інші побутові потреби будемо платити порівну, а частину зарплати, яка залишається – витрачатиме кожен на себе.

Я такого не зрозуміла. Чи то він від жадібності таке вигадав, чи через правильність розрахунку. Я в такій ситуації ще не була. Тим більше він сказав, що якщо в когось немає грошей, то інший платить за двох, але ніби дає гроші в борг. Для мене це більше схоже на якісь ділові відносини в бізнесі, а ніж на сімейні відносини.

Ми з нареченим познайомились в інтернеті, а перша зустріч сталась в кафе, в якому він заплатив за мене. Такий прояв уваги мені дуже сподобався. Так в наших стосунках почався цукерково-квітковий період. Він завжди красиво доглядав за мною, дарував подарунки та квіти, водив у кафе, ресторани, в кіно. В нареченого є своя двокімнатна квартира, тому я час від часу ночувала в нього. І якраз тоді цей період закінчився…

Читайте також Притча, яка вчить цінувати батьків.

Як він розповідав мені: в нього раніше була дівчина, яку цікавили лише його гроші. Вона почала вимагати всю зарплату віддавати їй, а якщо він відмовлявся – влаштовувала скандали. І те ж саме вона робила, коли знаходила його заначки. І саме після цих відносин він вирішив, що тепер якщо жити разом – то платити за все порівну. Тоді ж наречений і розповів про те, що ми будемо платити кожен сам за себе, а якщо щось потрібно, а грошей немає – брати один в одного в борг.

 

-Ну дивись, на квартплату, комунальні послуги та їжу ми будемо скидатись, а всі свої «хотілки» будемо оплачувати самостійно. Допустимо тобі потрібна якась річ чи косметика – ти сама собі її купуєш, адже заробляємо ми обоє. Ми повноцінні люди, які не потребують утримання.

Після такої заяви я встала та пішла. Просто пішла додому. Дома я розповіла все татові та надіялась на його підтримку. І отримала її. Тільки підтримка була не моєї сторони, а сторони нареченого, тепер вже колишнього.

-О, добре він придумав! А я то все життя перебивався заначками. А якщо хотів щось придбати – мав йти поклони бити твоїй матері, щоб випросити. Треба було одразу їй такий спосіб запропонувати! – хвалив колишнього батько.