Перейти до вмісту

Чим більше чоловік любить свою дружину, тим успішнішим він стає

Успішні чоловіки, завжди знають, що за їхніми спинами стоять їхні дружини, які окриляють їх , і притягують удачу.Тому чим більше чоловік любить свою дружину, тим успішнішим він стає .

1. Правильно любити жінку – це перш за все дбати про неї

Якщо жінка ображена на Вас, зла, то повірте її негативні вібрації будуть створювати ВАШУ реальність. Іноді чоловіки дивуються і чому це справи перестали йти. Озирніться навколо, скількох жінок ви образили?

Успішний чоловік – це перш за все чоловік, який розуміє, як його успіх залежить від дружини, жінки, яка поруч з ним, а значить дружину потрібно берегти від її негативних думок і емоцій. Ваша жінка – це як банк з вашими вкладеннями – чим більше покладеть і дасте їй, тим більше отримаєте від життя. Правильно любити – це просто ЛЮБИТИ жінку, намагатися зблизитися з нею душею, пізнати її внутрішній світ.

Жінка хоче відчувати поруч із собою вічно закоханого в неї чоловіка. Іноді чоловік щиро не розуміє, чого не вистачає жінці, ну що їй ще треба – будинок є, гроші начебто є, можна відпочити десь, а вона знову всім незадоволена.

Жінці від чоловіка не вистачає тільки любові. Вона повинна відчувати любов. Чоловік може любити жінку, але важливо, щоб жінка ЦЕ ВІДЧУВАЛА і у кожної є свої пунктики на цей рахунок. Як правило жінки говорять про це, чоловікові потрібно вміти просто уважно слухати. У щасливих сім’ях подружжю цікаво все один про одного, їй цікаво як у нього справи, а йому цікаво, що вона відчуває.

цікавтеся почуттями дружини. Балуйте свою жінку дрібницями, ставтеся до неї як до маленької дівчинки, не потрібно іноді дорогих подарунків, щоденнм увагм в дрібницях – дорожче за подарунки.
влаштовуйте маленькі сюрпризи, запрошуйте в кіно, в театри, купуючи потай квитки, запрошуйте в кафе на вечерю, обід, в парк погуляти. Не лінуйтеся організовувати дозвілля.
2. Правильно любити жінку – це бути щедрим.
Щедрим у всьому: в словах, емоціях, подарунках. Скупі, жадібні чоловіки ніколи не досягнуть успіху ні в якій справі, ніколи простір їм не відкриється для їхніх можливостей.

Закон любові – чим більше ви віддаєте, тим більше отримуєте. Гроші – це не просто папірці на які щось можна купити – це енергія, тому не забувайте віддавати свою енегрію, своїй коханій.

Чим більше чоловік віддає, щиро, не жалкуючи, не рахуючи подумки кожну копійку, тим більше його буде любити жінка, а з ЖІНОЧОЮ любов’ю приходить до чоловіка і його успіх.

Жінка, яка постійно живе в дефіциті вашої любові, в матеріальній нестачі – це нещаслива жінка, а значить вона буде посилати такі ж вібрації в простір. Жінка набагато сильніше впливає на простір.

Іноді чоловік вважає своїм єдиним обов’язком заробляти гроші і все … не беручи до уваги, що жінці потрібні ще його ТЕПЛО, НІЖНІСТЬ, ТУРБОТА, ЧАС. Будьте щедрими у всьому!

Але все ж – жіноча природа емоційна.

І завдання чоловіка в тому, щоб допомагати жінці справлятися з її емоціями. Дуже важливо, як ви поводитеся, коли жінка втрачає контроль над своїми почуттями. Перше – потрібно знати слабкі і вразливі місця своєї дружини, не для того, щоб поранити її якомога болючіше, а для того, щоб берегти її.

Краще якщо ви не будете допускати таких моментів, коли ваша жінка виходить з берегів. Знайте, вона не вас хоче образити і не вам вона прагне зробити боляче. Вона втрачає контроль тоді, коли їй дуже боляче, тоді коли ви можливо навіть не усвідомлюючи або усвідомлюючи, але не відчуваючи, ріжете її душу по живому. Жінка злиться, приходить в лють тільки тому, що їй боляче і вона як левиця починає захищати себе від свого ж болю.

Сильні почуття і емоції, як правило, лякають вас, рівно як і жіноче мовчання. Коли жінка мовчить, то це означає тільки одне, вона намагається вберегти вас від свого внутрішнього окропу.

Жіночі емоції і прояви почуттів, як правило, вас лякають, ви не знаєте що робити з усім цим. Так ось – якщо вони лякають вас, то повірте, жінок вони лякають нітрохи не менше. Вона теж лякається своїх власних негативних  почуттів, і чоловік їй потрібен, як посудина для води, щоб вона могла відчути опору і захищеність від своїх емоцій.

Сильний чоловік той, хто не боїться жіночих почуттів та емоцій. З одного боку він може витримати жіночі емоції, не відповідаючи подібною поведінкою або грубістю, з іншого не дозволяти їй сісти йому на голову, принижувати, ображати, не дозволяти їй розпускатися. Чоловік не повинен боятися жіночих почуттів та емоцій, їх просто потрібно спокійно і люблячи пережити.

3. Чоловік також повинен займатися своїм духовним розвитком і вирішувати свої глибокі проблеми не з Конкретною жінкою, а жінкою як такою.
Якщо чоловік не вирішив свої проблеми з мамою і продовжує перебувати під її впливом, продовжує відчувати почуття провини або страх перед нею, злість, образи, то відносини з жінкою будуть розвиватися не кращим чином.Важливо проявити чоловічу силу, не дозволити жіночим деструктивним імпульсам зруйнувати його чоловічу природу.

Зберігаючи свою мужність чоловік допомагає тим самим, жінці розкрити свою Жіночність. Чоловік повинен поважати себе, свою територію, тактовно вміти відстоювати свої кордони, не дозволяти жінці сісти собі на голову. Не думайте що дозволивши це ви будете щасливі або зробите щасливою жінку.

Як би ви не любили жінку, завжди пам’ятайте, що ви чоловік і не дозволяйте жінці у всьому верховодити, а для цього вам потрібно позбутися від своєї ліні, інфантильності, страху і провини, розвивати в собі чоловічі якості.

4. Не дозволяйте жінці себе принижувати і переходити межі дозволеного
Емоційна розбещеність до добра не приводить – дозволяючи жінці все більше і більше, ви відправляєте свої відносини і любов в сміттєвий бак. Ви повинні пам’ятати, що ви Чоловік і вміти зупинити жінку, коли вона забувається. Ми любимо вас через себе поруч з вами, через свої відчуття себе.

Якщо жінка спокійна і гармонійна з вами, вона буде любити себе і вас. Якщо вона кричить, лається, ви доводите її до такого стану, то вона перестає любити себе і вас одночасно. Як ви зупините жінку – це вам вирішувати, спокійним і впевненим тоном, обіймами, поцілунком, я не знаю, може навіть трохи підвищите голос, але ніколи не принижуйте, не кричіть до роздування вен на обличчі, не ображайте, не йдіть від неї грюкнувши дверима , ігноруючи її почуття і переживання.

5. Не тікайте від емоцій жінки
Якщо ви відчуваєте, що жінка починає заповнювати собою майже весь ваш простір або її тиск і контроль збільшуються, постарайтеся зрозуміти причину її такої поведінки, швидше за все ви не приділяєте їй тієї уваги, якої їй хочеться, а якщо це її страхи починають стукати в двері її серця, так допоможіть їй впоратися і подолати її страхи.

Обговоріть цю проблему разом з нею

Знайте, якщо жінка починає бути вимогливою і контролює, то це означає одне – вона починає до вас більше прив’язуватися і разом з тим прокидаються її страхи, що ви її зрадите і підете від неї. Вона просто починає боятися вас втратити. І це нормально.
Поставтеся до її страхів дбайливо, не потрібно звичайно дзвонити їй 77 раз в день навіть якщо вона і просить, але 1 раз можна і зателефонувати, якщо їй це так необхідно.
Поясніть їй спокійно, що у вас робота і ви зайняті, що ви не можете належати їй 24 години на добу, що їй потрібно навчитися ділити вас з роботою або ще з чимось.
6. Правильно любити – це не перетворювати жінку в джерело задоволення своїх бажань, не думайте, що у жінки одна єдина задача – бути дружиною і матір’ю
Зараз сучасні жінки не задовольняються цією роллю. Допоможіть їй самореалізуватися в якійсь області, допоможіть їй знайти себе або справу до душі.

Не обмежуйте її свободу, заохочуйте відносини з подругами, жінкам потрібно емоційно вихлюпуватиcя. Вам часом не подобається, що вона годинами висить на телефоні, але тоді зробіть вибір. Ви готові вислуховувати все, що вона буде вам розповідати годинами? Якщо так, то позбудьтеся від всіх подруг. А якщо ви хочете полежати подивитися телевізор і щоб вам ніхто не заважав, то нехай у неї будуть подруги.

Не намагайтеся її зробити своєю власністю а потім же з розуму сходити від того, що вона душить вас своєю любов’ю.

Не позбавляйте її цікавого життя, де немає вас, не звужуйте її життя тільки на себе.

7. Правильно любити жінку – це в першу чергу не дозволяти брати вашим емоціям верх над вами
Чоловіча сила в розумі і волі. Якщо відносини з дружиною не складаються, не потрібно відразу ж шукати розради і любові в іншій жінці.

Для чоловіка не допустимо опускатися до крику і поганих слів, принижень і докорів. Як тільки ви починаєте втрачати контроль, Все … жінка вас поважати не буде, ви для неї стаєте бабою – особиною жіночої статі … Як би вам не хотілося зірватися, вчіться володіти своїми почуттями.

З жінкою, як, втім, і з усіма треба вміти спілкуватися, говорити про те, що ви відчуваєте. Ви навіть не уявляєте скільки зруйнованих сімей з однієї лише причини, що ви чоловіки не вмієте говорити про свої почуття. Замикається в собі і мовчіть, спробуй розбери, що ви думаєте або що відчуваєте.

Одна сімейна пара прийшла до мене на консультацію і коли ми стали працювати, то чоловік вибрав картку, де маленький хлопчик загороджує рукою обличчя від ворони. А потім він пояснив, так він відчуває, коли дружина на нього кричить. Вона була настільки здивована і зізналася, що ніколи не думала, що її крик так відбивається на ньому, їй завжди здавалося, що з нього, як з гуся вода все її крики.

Не бійтеся розмовляти з жінками, говорити їй про те, що ви відчуваєте і як би вам хотілося.

8. Правильно любити – це вміти бути постійним, не дивлячись на сварки, скандали, образи – не переставати робити те, що потрібно вам робити, продовжувати піклуватися про сім’ю, оплачувати рахунки і робити якусь свою роботу, адже кожній жінці потрібна впевненість.

Полагодьте щось в домі, посидіть з дитиною, допоможіть їй,  в її домашніх справах, дізнайтесь про інтереси  Не чекайте ініціативу від жінки, проявляйте її самі, ви не знаєте, як іноді жінки дуже сильно чекають вашої завзятості до відносин і любові.

9. Намагайтеся слухати жінку і виконувати по можливості її прохання.
Ви не повірите, але жінки вам говорять про все, що вони хочуть.

Іноді вона не вміє або скромно говорить про свої бажання, і намагається вам говорити натяками.
Вмійте слухати між рядків і розуміти її тонку мову спілкування. Не чекайте, коли жінка буде вас просити, намагайтеся самі пропонувати їй допомогу.

10. Правильно любити жінку – це вміти бути вдячним їй за все.
За те, що вона з вами, що народила вам дітей, що підтримує порядок в домі, створює затишок, готує …

Вмійте щиро дякувати і цінувати те, що жінка робить. Жіноча праця по дому абсолютно не помітна для чоловічих очей, але ви навіть не уявляєте скільки жінка може витратити час на прибирання, а результат не буде видно.Вона загляне в кожен куточок, побачивши картину не на своєму місці, вона буде її перевішувати, що займе купу часу, а насправді її роботи не буде видно, але жінки рідко сидять або лежать. А якщо ваша дружина працює так само, як ви, обов’язки по дому повинні бути розподілені між усіма членами сім’ї.

Читайте також:Поради для того, щоб стати щасливою людиною

 

Старайтеся бути в гарному або спокійному настрої, не дозволяйте собі розпускатися і показувати своє невдоволення постійно. Ви чоловік, ви повинні тримати всю сім’ю і не тільки в матеріальному плані, а й підтримувати здоровий і хороший дух.Будьте мудрими та любіть своїх жінок, і тоді успіх буде супроводжувати вас по житті.