Перейти до вмісту

Чим дорослішими ставали її сестри, тим гірше мачуха відносилась до Марійки.

Мами Марійки не стало, коли вона ще не пішла у школу. Це було для неї та її тата великою втратою, але вже через кілька років у її домі з’явилась господиня. Вона була хорошою людиною з щирою усмішкою, тому Марійка докладала чимало зусиль, щоб сподобатися цій жінці. Коли у сім’ї з’явилися дві маленькі дівчинки, її сестрички – Оля й Оксана, то Марійка всіма силами намагається допомогти мачусі, щоб заслужити її любов.

Чим дорослішими ставали її сестри, тим гірше мачуха відносилась до Марійки. Починалось все з дрібниць, що вона не прибирає за собою, чи мало допомагає, а закінчувалось тим, що вона безкорисна і її тут не раді.

Коли Марійка зверталась за допомогою до батька, то він її казав, що вона все вигадує, а мачуха хоче її добра.
Марійка розуміла, що нічого доброго її не чекає й вирішила, що повинна будувати своє життя самостійно.

Вона почала старатися добре вчитися й вступила у бажаний університет. Згодом, вона знайшла там житло, на яке вона збирала кілька років навчання й життя у гуртожитку та хорошу роботу. З заробітком у неї все склалось просто чудово, тому вона могла спокійно жити у своє задоволення, подорожувати та задовільняти всі свої бажання.

Після того, як вона вступила в інше місто, то всі зв’язки з родиною обірвалися. Лише зрідка дочка телефонувала татові, щоб запитати, чи у них все добре.

Читайте також Після того додому вона не поверталась. Прийшла коли чоловіка не було дома, хутко зібрала речі та змінила номер телефону.

Коли Марійка приїжджала на сімейні свята, в основному на день народження тата, то лише вислуховувала, які хороші її сестри й успішні, а вона, як бур’ян серед квітів. Згодом вияснилось, що старша Оля влізла зі своїм чоловіком у страшні кредити й зараз до них постійно навідуються кредитори й погрожують. Менша сестра Оксана жила бідно, тому допомогти її не могла, як і батьки, що вийшли на пенсію, тому мачуха почала просити допомоги у Марійки, мов вони ж рідні люди тощо.

Марійка лише посміхалась на всі її прохання, але погоджуватися не збиралась. Коли мачуха зрозуміла, що так нічого не доб’ється, то вирішила почати погрожувати. Коли помітила, що й це не діє, то вона просто виставила нерідну доньку за двері.

Коли до неї зателефонував тато через кілька днів, то вона йому відповіла теж саме, що й мачусі.