Перейти до вмісту

Де потрібно зберігати гроші, щоб їх було більше

За допомогою  цих порад можна збільшити свої доходи та фінансове благополуччя . На перший погляд це може здатися дрібницею, проте такі прийоми дійсно працюють.

Енергія грошей

Відповідно до теорії, гроші володіють енергетикою. Вона формується під впливом декількох факторів:

Як були зароблені ці кошти? Це можуть бути випадкові легкі гроші або отримані важкою працею.
Хто тримав в руках ці купюри? Протягом короткого часу гроші можуть зберігати енергетику власника.З якою метою кошти передавалися від однієї людини до іншої? Як зберігалися купюри?
Де можна зберігати гроші

Езотерики, майстри феншуй і експерти з питань “побутової” магії мають на цей рахунок різну думку.

Прихильники зберігання грошей в конверті ґрунтуються на принципах симпатичної магії. Згідно з цим, купюри, виготовлені з паперу, найкраще будуть “відчувати” себе в ємності з того ж матеріалу. Іншими словами, конверт — це ідеальне місце для зберігання грошей. При цьому рекомендується вибирати червоні конверти, бо цей колір символізує багатство. Гроші, покладені в такий конверт, стануть своєрідним магнітом для нових купюр.

Експерти, які виступають проти такого зберігання купюр, стверджують, що достаток приходить до тих людей, які з повагою ставляться до фінансів. Щоб висловити свою повагу купюрам, зберігати їх потрібно в дорогому шкіряному гаманці або красивій скриньці.

Крім того, багато хто вказує і на будову конверта. Він виходить в результаті накладення декількох сторін листа один на одного. Вважається, що такі перетину блокують рівний плин грошової енергії. Це може призвести до того, що гроші, покладені в конверт, будуть витрачені даремно і не принесуть результату.

Читайте також: Продукти, які можуть знизити лібідо

Яка скарбничка може залучити багатство

Езотерики стверджують, найголовніше — правильно вибрати сховище для грошей. В якості відповідної ємності може бути:

красива скарбничка;
містка скринька;
декоративна скринька.
При цьому ретельно потрібно вибирати матеріал, з якого виконано виріб. Можна віддати перевагу:

деревині (символу зростання);
фарфору;
склу;
напівдорогоцінному каменю (символ стабільності).
Такі матеріали добре сумісні з енергією грошей, тому дозволяють фінансам примножуватися. Натомість всі види металу надають протилежну дію.