Поради

Декілька основних порад при зимовому догляді за шкірою обличчя

У холодну пору року температура повітря знижується, відповідно потреба шкіри обличчя в догляді збільшується. За допомогою правильних дій можна запобігти появі сухості, свербежу та зморшок.

– Максимально делікатне очищення.

В холодний зимовий період шкіра особливо чутлива, тому правило про розділення очищення шкіри на 3 окремі етапи працюватиме, як ніколи. Спочатку демакіяж, після цього час очистити пори: радимо обирати пінки або гелі для вмивання, що не містять жорстких ПАР, а також виключити вмивання шкіри милом. Обов’язково тонізуємо шкіру.

– Поглиблений догляд.

Чим більше етапів зволоження – тим легше буде вашій шкірі переносити холод. Наносьте сироватку, поки міст або тонік ще вологі на шкірі, так вона краще поглинеться, і на вологу сироватку одразу наносимо крем, все це обов’язково робимо масажними і дуже приємними, легкими рухами.

– Додайте в догляд вітамінів.

Вітамін С необхідний нашому організму і шкіра. Залиште на день зволожуючу сироватку, а на ніч обирайте продукт з вітаміном С.

– Зволоження не буває забагато.

Якщо маєте змогу робити зволожуючі маски або маски-патчі щоранку – робіть. Шкіра дуже скоро «подякує» більш рівним рельєфом та зменшеною чутливістю. А ще приємніший результат ви отримаєте, якщо використаєте сироватку, а зверху нанесете маску-патч.

Читайте також: Як правильно та смачно запекти яблука у мікрохвильовці?

– Зима – золотий час для пілінгування.

Якщо давно хотілось спробувати кислотні або ензимні пілінги, зима – чудовий час для таких засобів.

– SPF – всьому голова, незважаючи на пору року.

Контролюйте, аби в денний час на обличчі обов’язково був захист від сонечка. Це правило подвоює свою дію, якщо на ніч ви використовували пілінги.

Відмовляємось від щільних матуючих тональних основ та компактних пудр.

А на кінець: бутьте красивими та здоровими!