Перейти до вмісту

Декілька секретів у догляді за волоссям.

Догляд за волоссям – кілька порад і секретів

Починати доглядати за волоссям потрібно з правильного миття:

– Мити голову потрібно так часто, як це необхідно. Головним критерієм є ступінь забрудненості. При цьому важливо підібрати відповідний засіб по догляду, який допускає часте застосування.

–  Гаряча вода викликає посилену роботу сальних залоз, тому при використанні будь-якого засобу мити голову потрібно теплою водою. Обполіскувати потрібно тільки прохолодною водою.

–  Під час гігієнічної процедури не потрібно сильно терти волосяний покрив, щоб не виділялося надлишкове шкірне сало.

–  Краще сушитися природним способом, не користуючись феном.

–  Перед сном необхідно ретельно розчесатися, щоб видалити залишки засобів для укладання.

 

Тепер про головне – як підібрати потрібний засіб для миття волосся:

Шампунь

Для вибору шампуню використовуйте простий принцип: уважно читайте текст на упаковці і використовуйте той шампунь, який призначений для вашого типу волосся. Щоб зрозуміти, що даний шампунь вам не підходить, досить одного-дворазового застосування, а ось для того, щоб прийти до висновку, що цей шампунь саме для вас – необхідно регулярно користуватися ним хоча б протягом декількох тижнів. Твердження, що час від часу шампунь необхідно міняти, – міф: якщо ви підібрали собі шампунь, який вас повністю влаштовує, міняти його на інший варто лише в разі зміни стану вашого волосся.

Читайте також: Яких знаків Зодіаку неможливо затягнути до РАЦСу?

 

Кондиціонер і ополіскувач

Ополіскувач виконує кілька функцій: полегшує висихання і розчісування, надає волоссю еластичність. Краще застосовувати шампунь і ополіскувач однієї марки – вони відповідають один одному за складом, і дія ополіскувача максимально ефективно доповнює дію шампуню.

 

Захист волосся

Перебуваючи на вулиці, особливо в вітряну погоду, краще волосся збирати або в косичку, або в хвостик. Цим ви уникнете сплутування волосся і тертя його об одяг. У зимовий період необхідно носити головний убір, щоб волосся не страждало від морозів, а влітку – від пекучого сонця.

 

Не бійтеся експериментувати! Нехай Ваше волосся сяє і буде здоровим!