Деякі правила як одягатися, вже неабияк застаріли

Українські дизайнери розповіли, які модні правила є пережитком минулого.

Укороченим топам вхід в громадські місця заборонено
За їхніми словами, кроп-топи тримаються на лідерській позиції вже кілька сезонів поспіль. Якщо під них підібрати більш спокійний і витриманий низ, то образ буде максимально жіночним і стильним. Якщо ви хочете піти в топі на роботу в офіс, то скомбінуйте його, наприклад, з брюками-палаццо із завищеною талією.

Комбінезони – це нежіночно
“Лляний комбінезон можна сміливо назвати образом “четвер, п’ятниця, субота”. В офіс, за продуктами і на вечірку! Доречними будуть як сліпери і кеди, так і високі підбори. Аксесуари і правильний макіяж додадуть настрій образу”, – говорять фахівці.

Табу на сандалі з шкарпетками
Так, шкарпетки під сандалі у багатьох викликають сміх. Але висока мода диктує свої правила, і ви або прислухаєтеся, або ні. Вибір за вами. Якщо ви готові ризикнути, то експерименти можна проводити не тільки з шкарпетками, але ще і з оригінальними колготками і гольфами.

Читайте також:Вітамін D і схуднення: чи є зв’язок?
Клатчі тільки для вечірнього виходу
Клатчі можна брати з собою куди завгодно. Він необов’язково повинен бути лаковим або шкіряним. Але пам’ятайте, що аксесуари завжди повинні виглядати дорого!

Яскраві кольори не змішують
“Один яскравий колір куди вигідніше і цікавіше виглядає з іншим яскравим кольором. Зазвичай правильно підібрані контрастні кольори підсилюють ефект і вдало підкреслюють один одного. Жовтий міксуйте з помаранчевим або червоним, рожевий – з синім, а блакитний – з зеленим”, – рекомендують дизайнери.