Діти й надалі приїжджають лише раз на рік, щоб подивитися в якому стані мати.

Мій дідусь живе у Тернопільській області. В його село недавно переїхала літня жінка і стала його сусідкою.

Вона приїхала з дітьми, але як виявилось, вони купили їй тут будинок, щоб вона їм не заважала в місті. Старенька мала хворобливий вигляд, а на вигляд їй було близько 70. Рідні думали, що бабуся довго тут не протягне й сказали, що повернуться через рік. Насправді, купити будинок в селі попросила сама бабуся, оскільки розуміла, що в місті вона зайва.

 

Пройшов рік, а бабуся все краще і краще себе почуває. Приїхавши, діти побачили, що старенька стала активною й енергійною. Вона облагородила територію навколо будинку, посадила город: помідори, огірки, фрукти.

Читайте також А мати як завжди почала сварити. Мовляв, непотрібно мені лікування

Діти гостювали місяць й вирішили, що приїдуть ще через рік. Цей час пройшов швидко. Бабуся встановила теплицю, почала продавати овочі. На диво, справи в жінки йшли досить добре. Рідні залишилися у неї ще на кілька тижнів й поїхали з думками, що бабуся ще довго не протягне.

 

З кожним роком бабусі ставало все краще і краще, бізнес процвітає. Щоб купити її овочі, люди з села приїжджають: такою популярною стала старенька. Жінка завела друзів, її всі знають і люблять.

Якщо їй важко, усі залюбки допомагають, адже яка вона ж привітна! А діти й надалі приїжджають лише раз на рік, щоб подивитися в якому стані мати. Ніщо так не лікує, як свіже повітря й природа!