Перейти до вмісту

Дівчина лідера Kalush Orchestra Псюка вперше прокоментувала їхнє знайомство: “Це сталося швидко та несподівано”

Кохана Олега Псюка в інтерв’ю сайту ТСН.ua розповіла, як вони познайомилися.

За словами Олександри, це сталося швидко та несподівано. Саша була прихильницею Kalush з того часу, як почула їхню пісню “Зорі”. Якось дівчина разом із батьками відпочивала у Буковелі. Коли Саша збиралася вже виїжджати, вона побачила у сторі Олега в Instagram, що він тільки недавно приїхав до Буковеля.

“У нього в сторіс того ж вечора з’явилося опитування для підписників, я прокоментувала, що було б класно зустрітися, шкода що так розминулися. Я написала, навіть не думаючи, що він може щось мені відповісти, так би мовити, у” Всесвіт відправила”. Але він через два дні відписав. Домовилися з ним зустрітися в Києві, коли я там буду, бо у мене були робочі справи”, – розповіла Саша.

 

Читайте також: «Ті самі» приправи з шашличних: 2 рецепти, які врятують навіть безнадійну страву

 

 

Вона також додала, що могли б так і не зустрітися, якби не судилося.

“Пам’ятаю, що вже думала, що ми так і не зустрінемось, коли в черговий раз зустріч перенеслася і я мала вже їхати додому, але мій автобус затримали і я залишилася ненадовго. Того дня ми й зустрілися, першого дня весни”, – зазначила дівчина Псюка.

 

Зазначимо:

Пара разом уже рік. 1 березня вони відсвяткували річницю, втім, через viйну не так, як би хотілося:

“Річниця 1 березня була (рік). Але на жаль, через viйну нам не вдалося цього дня побути разом і відсвяткувати її. Тому, гадаю, що це у нас ще попереду”, — прокоментувала Саша.