Перейти до вмісту

Дієвий лайфхак: як визначити чи піде вам кортка стрижка

Деколи дилема чи то стрижку змінити, чи то щось інше… Приблизно так починається кожна нова сторінка в житті типової жінки. Не будемо заперечувати: зачіска грає для нас величезну роль і володіє майже магічною силою змінювати настрій, внутрішній стан і навіть обставини. Ну, і за старою жіночою традицією, зачіску ми міняємо приблизно за схемою: “довге волосся — підстригти, коротке — наростити, пряме — завити, а кучеряве — випрямити”. Нічого не поробиш — натура така. Але, якщо ви наважуєтеся сісти у крісло перукаря, будучи Рапунцель, а встати звідти з каре або бобом, то повинні розуміти, наскільки великий ризик залишитися незадоволеною.

Отож пропонуємо спосіб

Про який мало хто знає. Його автор — Джон Фріда — відомий британський стиліст-перукар, який працював свого часу з такими зірками, як Жаклін Кеннеді і Дайана Росс, Полл Маккартні і принцеса Діана. Загалом, довіряти такому метру можна.

Читайте також:Продукти, які не варто вживати в спеку

Суть методу в тому, щоб визначити пропорції обличчя, зокрема — висоту щелепної кістки. Для цього виміряйте відстань між мочкою вуха і кінчиком підборіддя. Вимір проводять так: візьміть олівець і лінійку Прикладіть його горизонтально до підборіддя а лінійку під прямим кутом до нього  і виміряйте висоту від підборіддя до кінчика вуха. Результат: якщо відстань менше 5,7 см, вам підуть короткі стрижки — сміливо йдіть в салон. Якщо більше, то ваше обличчя виглядатиме вигідніше і красивіше в обрамленні довгого волосся.