Перейти до вмісту

Дізнайтеся, який урок вам варто засвоїти у відносинах на основі свого знаку Зодіаку.

Овен
Ваша потреба оберігати партнера цілком зрозуміла. Але навіть якщо партнер і залежить від вас в емоційному плані, це не дає вам права контролювати все його життя.

Дайте коханій людині можливість рости і розвиватися в її власному темпі. Підтримуйте і приймайте її такою, як вона є. Завдяки цьому ваші стосунки стануть тільки кращими.

Телець
Любовна подорож часом нагадує американські гірки, де є свої злети і падіння. Це означає, що ваші стосунки не завжди будуть наповнені палаючою пристрастю. Будуть часи, коли на перший план вийдуть рутина і вразливість.

Вам слід змиритися як зі злетами, так і з падіннями у відносинах.

Близнюки
Оптимізм, безумовно, є перевагою. Однак ваша віра в те, що все може бути ще краще, здатна привести до проблем. Особливо в тому випадку, коли справа стосується відносин. Ви можете втратити кращу людину в своєму житті, і все тому, що вважаєте, ніби заслуговуєте ще кращого, ніж у вас вже є.

Вам необхідно перестати гнатися за досконалістю, її не існує. Вчіться приймати вади партнера.

Рак
Ракам варто прийняти той факт, що наші вразливі сторони роблять нас унікальними і цікавими. Поза сумнівами для того, щоб відкрити комусь найпотаємніші куточки душі, потрібно величезна хоробрість. Однак саме за межами зони комфорту ми і знаходимо любов усього життя.

Варто довіритися і набратися хоробрості, щоб виразити себе і свої почуття. Любов варта цього, хіба не так?

Читайте також Ось так Господь управляє. Треба тільки вірити і віддаватись волі Божій”.

Лев
Кожен висловлює любов по-своєму. Вам варто зрозуміти, що ваш спосіб вираження почуттів – не єдиний правильний і можливий. Може бути ваш партнер не настільки відкритий, як ви, але це не робить його любов до вас менш щирою.

Розширюйте свій кругозір і відкривайтеся різноманітності. Так вам стане легше миритися з тим, що всі люди різні.

Діва
Вам варто відмовитися від нереалістичних очікувань і стандартів. Недосконалість – складова будь-яких відносин. Пошук досконалості призведе лише до катастрофи. У кожних відносинах є свої випробування, які необхідно пережити. Ваші відносини – не виключення.

Змиріться з недосконалістю ваших відносин, і вони будуть процвітати.

Терези
Хоч між партнерами й існує особливий зв’язок на емоційному рівні, вони різні. Терези часто забувають про це. Вони настільки зациклюються на питанні балансу, що можуть почати придушувати партнера в разі, якщо той у чомусь від них відрізняється.

У відносинах, так чи інакше, буде присутній дисбаланс. Важливо те, як саме ви будете до цього ставитися.

Скорпіон
В основі будь-яких відносин повинна знаходитися довіра. Можливо, в минулому вас зраджували, але це не означає, що і в цей раз вас «одурять». Потрібно ризикнути і довіритися своєму партнерові, повірити в те, що він завжди прикриє вашу спину, коли буде потрібно.

Прийшов час довіритися коханій людині.

Стрілець
Вам варто навчитися не квапити події. Кожні відносини розвиваються у власному темпі. Поспіх там, де правлять балом почуття, не приведе ні до чого хорошого.

Чекайте потрібного моменту. Чекайте, коли людина буде готова відкритися і показати вам, що таке справжня любов.

Козеріг
На початковому етапі спілкування цілком нормально не відкриватися повністю іншій людині. Але з розвитком відносин доведеться зруйнувати ту захисну стіну, яку ви збудували навколо себе. Якщо ви хочете, щоб зв’язок між вами і партнером міцнів і розвивався, потрібно поступово відкриватися.

Зніміть свою броню недовіри і дайте партнеру подбати про вас і про все те в вас, що потребує дбайливого ставлення.

Водолій
Пам’ятайте про власну індивідуальність, навіть коли знаходитесь у відносинах. Часто ваші особисті кордони так перетинаються з кордонами партнера, що ви перестаєте відстоювати свою думку.

Не забувайте про свої потреби і бажання. Відносини не означають, що ви повинні перетворитися в зовсім іншу людину.

Риби

Коли ви закохуєтеся, то забуваєте про все на світі. Ви так старанно долаєте всі перепони і працюєте над відносинами, що можете забути про своє життя поза любовним союзом, можете перестати рости, як особистість.

Звичайно, любов – це диво, але не забувайте про баланс: працюйте над власним розвитком з не меншим завзяттям, ніж над побудовою відносин.