Перейти до вмісту

Дізнатися характер людини по місяцю її народження.

Січень

Люди відрізняються твердим характером. За вдачею це лідери, які долають життєві труднощі з високо піднятою головою. Часто неусвідомлено шукають собі суперників. Рішучі, впевнені в собі, чуйні.

Лютий

Сміливість і рішучість виділяються в характері людей, що з’явилися на світ в лютому. Зневажають людей, які слабкіші за них. Часто неврівноважені, егоїстичні і прямолінійні.

Березень

Люди що народилися в березні вразливі і сприйнятливі. Вони насилу переносять критику, дуже нерішучі і недовірливі. За вдачею ці люди амбітні і вперті, але їх цілеспрямованість легко може зруйнувати якась невдача.

Квітень

Стабільність і душевна рівновага — ось до чого прагнуть люди, чий день народження випадає на середину весни. Вони цінують матеріальні блага, впевнені в собі і рішучі, хоча іноді бувають ліниві. Часто досягають великих успіхів у кар’єрі.

Читайте також Ця притча відображає сенс і мету створення адаптивної сім’ї для кожного її творця.

Травень

Цим людям важко піти на поступки, вони вимогливі і люблять владу. Гострі на язик і примхливі. Часто змінюють свої принципи і пріоритети.

Червень

“Мамині синочки”, хоча наполегливо приховують свою вразливість від навколишніх. Володіють великою кількістю талантів, практичні, уникають конфліктів з оточуючими. Таким людям часто щастить в кар’єрі.

Липень

Люди, що народилися в середині літа, прагнуть до незалежності. Вони відрізняються егоїзмом, гординею і дратівливістю. Однак при цьому дуже щедрі і вміють дружити. Природжені лідери.

Серпень

Мудрість, енергійність і довірливість властива цим людям. Часто приховують від навколишніх свої емоції і можуть спокійно посміхатися, коли їх життя летить в прірву.

Вересень

Перший місяць осені обдарував народжених в цей період практичністю, розважливістю і самолюбством. Основною метою в житті такі люди вважають матеріальний добробут. Відкривають душу тільки найближчим, зі сторонніми тримають дистанцію.

Жовтень

Люди, що з’явилися на світ в жовтні, мають складний і мінливий характер. Їм властиво сумніватися у всьому, вони хочуть уникнути здійснення помилок. Творчі натури.

Листопад

Загадкові особистості. Володіють завзятістю і цілеспрямованістю, проте часто домогтися бажаного їм заважають внутрішні страхи і надмірні амбіції.

Грудень

Спокій і розважливість, а також мудрість і відповідальність характерні для людей, народжених на початку зими. Відкриті тільки для близьких, в спілкуванні зі сторонніми можуть бути холодними і відстороненими.