Перейти до вмісту

Для когось щастя у коханні, а для когось у грошах

— Нічого ти не розумієш, Ірино, — тлумачила Тамара подрузі. — Твій Сергій бідний, аж синій. Що в нього вдома твориться? Ні кола ні двора. Батьки копійку до копійки складають.

— Досить, Тамаро! Я дуже рада за тебе і твого багатого Віталія, в якого кишені набиті доларами та євро, але в кожного своє щастя. Хтось бачить його в коханні, хтось — у грошах.

— Дурна ти, Ірино! Кохання колись пройде, а харчі треба буде за щось купити. Їздити на відпочинок, купувати брендовий одяг та відпочивати в вишуканих готелях. Це справжнє життя, а ти про якесь кохання верзеш.

Такі розмови точилися при кожній зустрічі подруг. Але Ірина — дівчина спокійної вдачі, намагалася їх уникати, проте Тамара втлумачувала їй у голову своє.

Через деякий час у житті обох подруг відбулася найбажаніша подія — весілля. Але в кожної це свято пройшло по-різному. Тамара з Віталієм поїхали святкувати своє весілля у Францію. А Ірина з Сергієм обмежилися простим розписом у РАГСі. Вони запросили тільки найближчих родичів та відсвяткували весілля в затишному кафе.

Після весілля Тамара біля свого чоловіка-багатія жила наче у казці. Мешкала у триповерховому будинку неподалік моря, цілими днями валялася на ліжку, гортаючи глянцеві журнали та перемикаючи канали телевізора. Вона поїдала червону ікру, запиваючи шампанським, вечеряла в найдорожчих ресторанах. «Казка, а не життя», — заздрила сама собі Тамара. Та все хороше коли-небудь закінчується.

Віталій почав пізно приходити додому, не дарував коштовних подарунків, згодом взагалі перестав давати гроші.

— Я більше так не можу! — якось вигукнула Тамара. — Що ти собі дозволяєш?! Дітей він хоче! Я тобі не сурогатна мамочка, щоб потім із целюлітом і розтяжками ходити. Ось знайдеш собі іншу – промовила вона.
Віталій зловив руку Тамари й сказав:

— Шукати мені нікого не потрібно. Я вже знайшов.

Читайте також: М’ясо по-французьки з курячого філе

Вона розгублено глянула на Віталія.

— Даю тобі півгодини, щоб ти зібрала всі свої шмотки і назавжди покинула цей дім, — продовжив чоловік. — І розлучення я вже оформив, тож не хвилюйся.

Отямившись, Тамара почала ридати, зізнаватися в коханні. Але чоловік не вірив жодному її слову.

— Геть! — закричав Віталій.

Дівчина рвала на собі волосся і проклинала вже колишнього чоловіка. Казка закінчилася. Вона, не маючи ні копійки за душею, влаштувалася прибиральницею в домі бізнесменів. Але пропрацювала недовго. Звільнили, бо робітниця з неї ніяка.

Ірина з Сергієм зажили по-іншому. Закінчивши навчання, наполеглива й розумна дівчина отримала гарну роботу у столиці. Чоловік теж згодом прилаштувався там. Батьки молодої пари подалися за кордон. Спершу було нелегко, але тепер у них своя квартира в столиці, престижна робота і двоє діток.