Перейти до вмісту

Для мене чоловіки усього лиш трофеї. Знаєте, мене зовсім не хвилює, що про мене думають якісь інші жінки в нашому місті

Я нікого не затягую силоміць у своє ліжко, я би сказала, що це відбувається навпаки: чоловіки борються за мою увагу. А я вже обираю, кого ощасливити, а кого ні.

Так, можливо і я для них колекційний екземпляр, але, по-перше, який екземпляр! А по-друге – вони теж для мене усього лиш трофеї.

Вони проводять зі мною час так, як чомусь не можуть зі своїми “правильними”, домашніми дружинами, до яких потім повертаються більш щасливими і задоволеними життям. Тож я, можна сказати, ще й добру справу роблю.

Сама я теж займають одну з керівних посад в нашому місті, в його чиновницькій сфері.

Тож більшість моїх “трофеїв” рахуються зі мною у важливих для нашого міста рішеннях, моя думка для них іноді навіть вирішальне значення.

Тобто ми взаємодіємо на різних рівнях, і в цьому також є свій драйв, своя “родзинка”.

В моїй “колекції” майже всі, ну, крім дуже вже старих або “ніяких”, чоловіки міста і району, що обіймають керівні високі посади. І мені байдуже, чи обговорюють ті з них, що знайомі між собою, мою персону.

Якщо й так – що ж, то мені окрема честь.

Я спала з начальниками всіх наших крупних підприємств, заводів, очільниками міста й району, начальниками правоохоронних органів і так далі.

Буває так, що все закінчується після одного разу, а в інших випадках зустрічі періодично повторюються, коли це в радість обом. По різному буває.

 

 

Читайте також А дощ падав і падав

 

 

От з заступником нашого мера ми вже кілька років “тусимо”, відвідали чимало країн під час його коротеньких відряджень. Він любить, коли супроводжую його в них саме я, а я від того нічого не втрачаю, лише набуваю приємних вражень і емоцій.

Знаєте, мене зовсім не хвилює, що про мене думають якісь інші жінки в нашому місті, дружини моїх “трофеїв”, якщо вони про щось здогадуються.

Я маю кількох вірних справжніх подруг, відносини з якими перевірені роками. І в сторону їх чоловіків я ніколи навіть не подивлюся, це головне. Мій стиль життя на наше спілкування не впливає, а на думку якихось інших тьоть мені байдуже.

…Так, в Новорічну ніч я біля своєї красуні-ялинки буду сама. Хоча ні – поруч буде муркотіти мій пухнастий Млинчик. Я питиму улюблене шампанське “Брют”, дивитимуся телевізор, а після того, як проб’ють куранти, передзвонюсь з рідними і подругами і ляжу спати.

“Екземпляри” моєї колекції будуть в цей час дома, зі своїми родинами, біля своїх жінок і дітей.

Але це – всього лише у Новорічну ніч.

А потім в мене вже на місяць складено “план” побачень, серед яких і невеличка екзотична поїздочка до дуже чистого і красивого моря разом із заступником мера.

…І я знаю, що всі ви мене будете засуджувати. Але впевнена, що глибоко всередині більшість з вас, “правильних” жінок, бодай на кілька днів чи тижнів мріяли б пожити моїм життям…