Перейти до вмісту

Дмитро Комаров розповів, як можна бути корисним під час війни

Зараз у не лейкий час, кожен українець ставить питання, чим я можу допомогти своїй державі, якщо я не на передовій? Можна зробити дуже багато маленьких та великих добрих справ. Десь треба пекти хліб, десь треба привозити чай на блокпости, десь треба збирати ковдри та інші теплі речі. Якщо у вас є машина, ви абсолютно незамінна людина — люди щось відвозять, привозять. Наразі ми всі волонтери.

Комаров додав, що люди, які були змушені покинути свої домівки, також можуть допомагати Україні під час війни, навіть перебуваючи у безпечних місцях.

Читайте також: ЗСУ повністю звільнили Київщину від окупантів

Перебуваючи на Західній Україні, ви також можете бути корисними. Буковель, наприклад, зараз не курорт, а те місце, звідки важливо допомагати. І закордоном потрібна допомога — транспорт шукати, питань мільйон.

Щоб здобути перемогу, важлива енергія та бойовий дух кожного українця. Ми маємо передавати енергію та зберігати неймовірне єднання. Зараз Україна є прикладом для всього світу єднання абсолютно різних людей. Ми не можемо сваритися на політичні, релігійні, мовні теми.