Перейти до вмісту

До нас у гості мали приїхати родичі Максима. Я дуже переживала, думала, приїдуть та будуть говорити, що я тут ніхто. Але ні, я помилялася …

З Максимом я познайомилася, коли вчилася на 2 курсі. Він відразу мені сподобався, і я йому теж. Прозустрічалися ми пів року, і він запропонував мені переїхати жити до нього. Так, як я жили на орендованій квартирі, а в нього була своя власна, то і відразу погодилася. Живемо ми уже разом більше року та плануємо одружитися. Ми обоє працюємо і ведемо досить активний спосіб життя.

– Кохана, ти ж пам’ятаєш, що сьогодні до нас моя тьотя з дочкою у гості приїде?

– Так милий, звичайно! – збрехала я, гарячково міркуючи: що ж приготувати, щоб було швидко і смачно.

Після роботи забігла в магазин, накупила продуктів, ще й тортик до кави купила. Поки все варилося-готувалося, я навела у квартирі порядок. Стіл накрила, виглядало все дуже апетитно та вишукано. Гостям чисті рушники приготувала, на диван у вітальні чисту білизну принесла, поряд навела. Побігла ще швиденько привела себе в порядок, і чую уже й гості прийшли. Вийшла зустрічати, і бачу, що мій Максим один прийшов.

– А де тьотя з дочкою? – запитала чоловіка.

– Я відвіз їх у готель. – відповів Максим.

Я стояла мовчки і не знала, що відповісти. Коли Максим зайшов у кімнату, то поцікавився:

Читайте також: Мама хворіла і не могла працювати, а батько їй не вірив, говорив, що просто прикидається. Але, вона терпіла та не розлучалася з ним, говорила: – ” Я не покину тата, адже ми давали клятву, що все життя будемо разом”

– З якого приводу у нас свято?

Тоді я пояснила, що чекала в гості його родичів.

– Я зустрів тьотю на вокзалі, та запрошував їх до нас у гості, але вона попросилала відвезти їх у готель, щоб тебе не турбувати. Вони обіцяли, що завта зайдуть у гості. На столі було багато їди, яку ми точно удвох не з’їмо. Тоді чоловік подзвонив до тьоті Ганни, розповів про курйоз з повним столом та запропонував їй приїхати до нас сьогодні. Вона відповіла:

– Покладіть усе в холодильник, завтра розігрієте. Ми ж не вибагливі до їди.

На наступний день, вони прийшли до нас у гості. Тьотя Максима виявилася чудовою людиною. Дочка у неї також здалася мені приємною та милою. Тоді я зрозуміла, як мені почастило з коханим: батьки у Максима дуже добрі, тітка – класна.

Перед приїздом родичів, я дуже переживала. Думала, приїдуть та будуть говорити, що я тут ніхто. Але ні, я помилялася, вони хвалили мене та сказали, що дуже раді, що Максим зустрів саме мене …